اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

MDC (دستگاه جمع‌آوری اطلاعات): دستگاهی از SACMI-Gaiotto-IPREL برای نظارت هوشمند

این دستگاه ابزاری برای سامان‌دهی فناوری اطلاعات و کنترل آنی پارامترهای اصلی تولید در ریخته‌گری، لعاب‌کاری و تکمیل رباتیک در زمان اجرا است. مدیریت آنی فرآیندها، مزیت‌های فراوانی را برای MDC به ارمغان آورده است.

دستگاه SACMI MDC یا دستگاه جمع‌آوری اطلاعات، یک بسته نرم‌افزاری قدرتمند برای جمع‌آوری و مدیریت آسان و در لحظه‌ی داده‌های تولید است که توسط SACMI و IPREL و Gaiotto توسعه یافته­ و اختصاصا برای سیستم‌های خودکار لوازم بهداشتی SACMI اعم از ریخته‌گری فشار بالا (RobotCasting)، تکمیل و لعاب‌کاری رباتیک (RobotGlaze و Robotclean) طراحی شده‌است.

سادگی و کاربر پسند بودن از الویت‌های اصلی تکنسین‌های Gaiotto و IPREL در طراحی MDC بوده‌اند و حاصل ایجاد یک معماری اطلاعاتی کارامد جهت جمع‌آوری و پردازش داده‌های کلیدی سلول‌های مجزا و بخش‌های مختلف تولید است. این موارد شامل موارد زیر هستند:

  • داده‌های بهره‌وری در دستگاه و محصولات
  • داده‌های ویژه کارایی فنی دستگاه
  • محاسبه شاخص‌های اصلی عملکرد (KPI)

از مزایای اصلی این نرم‌افزار می‌توان به حذف اسناد کاغذی، کنترل فرآیند در زمان واقعی، مدیریت فعال هشدارها و نگهداری و به‌نمایش گذاشتن شاخص‌های عملکردی اشاره کرد.

یکی از راه‌کارهای اختصاصی Gaitto، سهولت جریان دسترسی MDC به امکانات ارائه‌شده توسط نرم‌افزارهای نظارتی است و امکان یکپارچه سازی آن با هر دو معماری اطلاعاتی ساده و پیچیده، مزایای فراوانی را به‌همراه داشته است.

علاوه بر موارد فوق، امکان دسترسی از راه دور به داده‌های جمع‌آوری و پردازش‌شده توسط MDC در تمامی دستگاه‌های متصل به شبکه در مجموعه وجود دارد.

مقالات مرتبط

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید