اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

برگزاری نشست سالیانه ANFFECC 2021 AGM با نگرانی‌های افزایش قیمت مواد اولیه و انرژی

Joaquín Font de Mora، رئیس هیات مدیره معتقد است که رقابت‌پذیری لعاب سرامیکی اسپانیا و صنعت رنگ ممکن است تحت تاثیر افزایش قیمت‌ها قرار گیرد. پیشرفت در پروژه‌ها با هدف کربن‌زدایی  نیز از آن جمله است.

گردهمایی عمومی سالیانه ANFFECC، انجمن تولیدکنندگان فریت، لعاب و رنگهای سرامیکی اسپانیا در11ژوئن به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

در این گزارش، Joaquín Font de Mora رئیس هیات مدیره به فعالیت بسیار زیاد در طی سال Covid-19 اشاره نمود و بر پیشرفت چشمگیر در موقعیت و افزایش پایدار فروش این بخش تاکید نمود. 

با این‌حال، در همین زمان، Font de Mora از افزایش بیش از حد هزینه‌ها در ماه‌های اخیر ابراز نگرانی کرد، که این شامل مواد اولیه، انرژی ، حمل و نقل و حقوق مربوط به انتشار دی‌اکسید کربن می‌شود. او افزود “این تهدیدها سودآوری و رقابت پذیری ما را در زمانی که اقتصاد بین المللی به دلیل اثرات همه گیری هنوز ناپایدار است با خطر کاهش مواجه می‌کند”.

در سال 2020، ANFFECC گام‌های مهمی در جهت کربن‌زدایی از این بخش برداشته و پروژه‌های بی‌شماری را توسعه داد که به واحدهای مختلفی که توسط Spanish Ministries، شامل صنایع، Green Hydrogen، Circular Economy، و Energy Economy مرتبط بودند. Font De Mora اشاره نمود که صنایع فریت، لعاب، و رنگ اسپانیا موفق به کاهش 45 درصدی انتشار آن در طی 15 سال شده است، اما برای توسعه تمام پروژه‌هایی که در حال حاضر در جریان هستند، نیاز به حمایت نهادها وجود دارد.

ANFFECC int

مقالات مرتبط

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید