اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Duravit Egypt چهارمین ربات GA2000 خود را نصب می‌کند

شعبۀ Duravit در مصر پروژۀ بلند پروازانۀ نوسازی کارخانۀ خود را با سفارش ربات لعاب‌زنی اتوماتیک SACMI-Gaitto دیگری ادامه می­‌دهد.

Gaiotto ربات جدیدی با نام GA2000 را به Duravit مصر عرضه کرده ­است. خرید این ربات که چهارمین ربات لعاب­‌کاری است، آخرین قدم این شرکت در پروژۀ بلند پروازانۀ توسعه و ارتقای شعبۀ مصر شرکت Duravit است که به­ چشم تولید­کنندۀ چند ملیتی آلمانی محصولات بهداشتی کیفیت بالا، ضرورتی برای فعالیت در آفریقای شمالی محسوب می­‌شود.

GA2000 جدید یک مدل هفت محوره مجهز به سیستم کنترل تحویل لعاب بوده که به سه دستگاه مشابه قبلی در خط لعاب ملحق خواهد­ شد. این ربات با طراحی فوق­‌العادۀ خود توانایی­ های خودآموزی پیشرفته را  با برنامه­ ریزی دستورالعمل لعاب­‌کاری آفلاین ترکیب کرده و در نتیجه کنترل موثرتری در تولید محصول ایجاد خواهد کرد.

این قرارداد جدید باعث تقویت رابطۀ طولانی مدت بین SACMI و Duravit می­‌شود. مشارکتی که متمرکز بر اتوماسیون فرایند و استانداردسازی و با هدف کسب اطمینان از حصول بالاترین کیفیت در محصول نهایی است.sacmi duravit int

مقالات مرتبط

خریداری Ideal Standard توسط Villeory & Boch

18 سپتامبر سال جاری، Villory & Boch قراردادهای مربوط به تملک شرکت‌های عامل گروه Ideal Standard را به امضا رساند.حضور منطقه‌ای و استراتژی‌های فروش موفق

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید