اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

تملک IPREL توسط SACMI و گسترش خدمات نوآوری دیجیتال

اکنون گروه ساکمی از 100٪ مالکیت شرکت متخصص در طراحی و توسعه خدمات دیجیتال برای نظارت و خودکارسازی (اتوماسیون) صنعتی برخوردار است.

اکنون SACMI توانسته 100٪ سهم کنترل کننده در IPREL را به دست آورد؛ شرکتی که در طراحی سخت‌افزار و نرم‌افزار و توسعه سامانه نظارتی تخصص دارد. به عنوان بخشی از یک منطق گسترده‌ترِ گروه‌گرا، این عملیات (تصویب شده در نشست سهامداران SACMI Imola) با هدف تقویت توانایی گروه در توسعه و ارائه طراحی دیجیتال و خدمات خودکارسازی صنعتی انجام شده است.

IPREL با داشتن 120 تکنسین بسیار ماهر، در سال‌های اخیر از لحاظ خدماتی که برای همه بخش‌ها و BU های (واحدهای تجاری) گروه SACMI و راه حل‌هایی که برای مشتریان شخص ثالث ارائه می‌دهد (همچنین همکاری با آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های پژوهشی)، اهمیت راهبردی کسب کرده است. بنابراین، با هدف افزایش بیشترِ توانایی برای تأمین چنین خدماتی چه در داخل گروه و چه در خارج از آن، تصمیم گرفته شد تا سهم شرکت مادر SACMI در IPREL از 50٪ به 100٪ فعلی افزایش یابد.

پائولو مونگاردی (Paolo Mongardi) رئیس SACMI Imola اظهار داشت: «خودکارسازی و دیجیتالی شدن» در دنیای امروز بسیار حیاتی است. در یک سناریوی ساخت هوشمند که بر پایه پایداری و کارآیی بنا شده است، آن‌ها برای توسعه محصولات و خدمات جدید ضروری هستند. در حقیقت این تملک کاملِ IPREL این منطق را به طور کامل دنبال می‌کند که یک برنامه از پیش آغاز شده ادامه یابد و قدرت آتش SACMI در این حوزه‌ها تقویت گردد».

در سال 2019 شاهد پیشرفت سریع IPREL در چند جبهه توسعه بودیم، پروژه‌های اصلی در رابطه با سامانه‌های پیشرفته تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ، تحقیقات در مورد فناوری‌های سامانه زنجیره تأمین و توسعه پلتفرم‌های ثبت تصویر خودکار برای اهداف کنترل کیفیت. در عوض، در یک زمینه غیر گروهی، این شرکت حس‌گرهای پیشرفته‌ای را برای کاربردهای زیست پزشکی (biomedical) توسعه داده است.

IPREL به عنوان بخشی از «بسته نوآوری» SACMI که به توسعه خدمات پیشرفته نوآوری دیجیتال در هر دو شرکت و جهانِ گسترده‌تر کمک می‌کند، به فعالیت خود ادامه خواهد داد. اهداف بیش‌تر برای امسال شامل تقویت و تحکیم مشارکت‌ها، به ویژه در زمینه داده‌های بزرگ، با هدف راه‌اندازی پروژه‌های آزمایشی جدید برای همه کسب و کارهای گروه است.

IPREL int

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید