اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
تمدید همکاری IEG و ACIMAC تا سال 2030

همکاری گروه نمایشگاهی ایتالیا و انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات تولید سرامیک ایتالیا در سه نسخه بعدی Tecna یعنی TECNA 2026،2028 و 2030 نیز ادامه خواهد داشت.

گروه نمایشگاهی ایتالیا (IEG) و انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات تولید سرامیک ایتالیا (ACIMAC) تا زمان نمایشگاه بین‌المللی فناوری و تجهیزات سطوح Tecna 2030 به همکاری با یکدیگر ادامه خواهند داد. این نمایشگاه بین‌المللی اینک قصد دارد تا با تکیه بر تاریخچه چهل ساله برگزاری و شناخته شدن به عنوان یک رویداد برتر در زمینه نوآوری فرآیند، زیبائی، تجهیزات و طراحی آجر و کاشی، افق‌های پیش روی خود را گسترش دهد.

بر اساس مفاد قرارداد جدید، شیوه همکاری دو مالک مشترک رویداد Tecna در سه نسخه بعدی این رویداد همانند سابق و در جهت تلاش برای ارتقا و رشد بیشتر این برند خواهد بود.

Corrado Peraboni مدیرعامل IEG (گروه نمایشگاهی ایتالیا) در این رابطه اظهار داشت: “ما در مورد شرایط تمدید همکاری برای شش سال آینده سریعا به توافق رسیدیم. هر دو طرف قرارداد به این نمایشگاه و چشم‌انداز رشد پیش روی­ آن باور دارند. TECNA یکی از دارائی‌های استراتژیک ما در بخش تکنولوژی و تغییرات سبز است و ما نقشه راه پیش روی خود را با تغییرات ایجاد شده در سال 2022 و تغییر نام از Tecnagrilla به Tecna ترسیم کرده و قصد داریم موقعیت رهبری این نمایشگاه در شرایط به شدت رقابتی موجود را تقویت کنیم”.

Paolo Lamberti ریاست ACIMAC اظهار داشت: “نمایشگاه Remini همواره مرکزی برای به نمایش گذاشتن جدیدترین نوآوری‌ها و راه حل‌های خوشه سرامیکی Sassuolo بوده و موفقیت آن در هر نسخه با همکاری ACIMAC و IEG مجددا تکرار شده است. این مسیر در آینده نیز ادامه پیدا می‌کند و Tecna بیش از پیش به نوآوری و عرصه بین‌المللی خواهد پرداخت. ما آماده و مشتاق روبرویی با چالش‌های جدید هستیم و سال‌های هیجان‌انگیزتر و رشد بیشتری را پیش‌بینی می‌کنیم. با این وجود در حال حاضر تمرکز اصلی خود را بر برگزاری نسخه بعدی Tecna در سال 2024 قرار داده‌ایم”.

درهای Tena 2024 بیست و چهارم سپتامبر سال جاری گشوده خواهد شد. در حال حاضر چیدمان نمایشگاه تقریبا به پایان رسیده و بیش از %90 از فضای کلی از چندین ماه پیش رزرو شده است. برندهای صنعتی پیشروی ایتالیایی و همچنین سایر کشورهای مهم پیشرو در تولید فناوری در تمامی زمینه‌ها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. حضور بیش ­از 40درصدی کشورهای خارجی نشان از بین‌المللی بودن این رویداد دارد و انتظار می‌رود که ده‌ها هیئت خریدار با همکاری آژانس تجاری ایتالیا ITA در این نمایشگاه شرکت کنند.

این نمایشگاه در سه بخش موضوعی زیر برگزار می‌شود:

بخش نوآوری که به آخرین نوآوری‌ها و ایده‌های Industry 4 و دیجیتال‌سازی، راه‌حل‌های سبز، پایداری و لجستیک اختصاص دارد. بخش اختصاص داده شده به استارت‌آپ‌ها موفقیت بزرگی در نسخه قبلی این نمایشگاه بود.

تمرکز بخش تکمیل نمایشگاه بر شرکت‌های متخصص در فرآیندهای تکمیل و پرداخت و فرآیندهایی که باعث بهبود زیبایی و عملکرد سطوح و درنتیجه بهبود کیفیت تزئینات می‌شوند است.

در نمایشگاه Tecna بخش ویژه‌ای به معرفی شرکت‌های پیشرو در زمینه فرآیندهای صنعتی تزئینات دیجیتال و تکمیل و همچنین شرکت‌های متمرکز بر ارائه مواد خام، رنگ و طراحی اختصاص داده شده است. در این بخش که Decortech نام دارد اصلی‌ترین ترندهای آخرین نسل از صنعت سطح و سفارشی‌سازی تزئینات بررسی خواهد شد.

این رویداد در حال حاضر به صورت بسیار فشرده و برای چهار روز برنامه‌ریزی شده است. Tecna 2024 از سه‌شنبه 24 سپتامبر تا جمعه 27 سپتامبر در مرکز نمایشگاهی Remini برگزار خواهد شد.

مقالات مرتبط

آماده سازی برای Tecna 2024

تاکنون و در حالی که 8 ماه تا برگزاری این نمایشگاه در 24 تا 27 سپتامبر در Remini باقی‌مانده است، 200 غرفه دار حضور خود

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید