اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

فناوری‌های هم‌افزا برای تولید اسلب‌های بزرگ

به حداکثر رساندن عملکرد و کارائی کارخانه

System Ceramics، به‌عنوان بخشی از گروه Coesia، نوآوری واقعی را تنها به توسعه یک فناوری پیشرفته محدود نمی­داند و در نظر گرفتن زمینه کامل فعالیت آن فناوری را امری اساسی به شمار می‌آورد. ماشین‌آلات کارآمد و قدرتمندی که با این رویکرد تولید می‌شوند به عنوان بخشی از یک سیستم بزرگ­تر به طور یکپارچه با فناوری‌های موجود بالادستی و پایین دستی ادغام می‌شوند. توجه دقیق به محیط کار دستگاه علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای هر نوآوری، کارائی و بهره‌وری کارخانه را نیز بهبود میبخشد. System Ceramics با این فلسفه سیستم‌های کاملی را طراحی می‌کند که عملکرد، کارائی و نوآوری را در هر مرحله از فرآیند تولید بهبود می‌بخشند. برای دستیابی به این هدف هم‌افزائی بین دستگاه‌های منفرد ضرورت دارد.

سیستم تزئینات تمام بدنه سه بعدی این مجموعه که Genesis نام دارد یک گام رو به جلوی مهم در صنعت سرامیک است. ویژگی‌های متمایز این فناوری مانند مدیریت کاملا دیجیتال و یکپارچگی و چندکاره بودن در عین تضمین پتانسیل زیبائی شناسی نامحدود، تمامی نیازهای فنی تولید اسلب را برآورده می‌کنند.

محصولات تولید شده به وسیله این فناوری عمدتا به دلیل بازتولید دقیق طراحی گرافیکی، منحصر به فرد هستند و ریزش پودرهای اسپری درای شده رنگی توسط یک فرآیند کاملا دیجیتال امکان مدیریت انعطاف پذیر طرح‌های مختلف را فراهم آورده است.

جهت‌گیری رگه‌ها یکی دیگر از جزئیاتی است که کیفیت محصول تولید شده توسط این تکنولوژی را افزایش داده است، فرآیند ریزش پودرهای اسپری درای شده در این فناوری رگه‌های موردنظر را با زاویه مناسب در لبه‌های اسلب نیز باز تولید می‌کنند و در نتیجه محصول نهائی بسیار شبیه به مواد طبیعی است.

Genesis با دستگاه پرس پرچمدار این شرکت، با نام Superfast، کاملا ادغام شده است. این دستگاه پرس نوآورانه استاندارهای کیفیت و کارائی تولید فوق‌العاده بالائی دارد و مهم­تر از همه نخستین پرس بدون قالب جهان است و در عین تنظیم ساده و سریع در مقایسه با پرس‌های سنتی نتایج قوق­العاده­ای را در تمامی اندازه‌ها و ضخامت‌های بین 3 تا 30 میلیمتر تضمین می‌کند.

انعطاف­پذیری و پایداری این محصول در کنار ضایعات صفر (%100 مواد پخت نشده بازیافت می‌شوند) و صرفه‌جوئی 70 درصدی در مصرف انرژی در تطابق با اصول اقتصاد دایره‌ای باعث تمایز این فناوری شده است. این تکنولوژی تجسم تمرکز بر کاهش مصرف انرژی و اتلاف مواد خام است.

با استفاده از یک دستگاه پرس Superfast امکان رسیدن به خروجی 24000 مترمربع در روز  که به طور معمول با استفاده از دو پرس به دست می­آمد وجود دارد.

Superfast در ارتباط نزدیک با بخش خشک‌کردن قرار دارد و پیشنهاد SystemCeramics برای این بخش خشک کن افقی چندکاناله Fastdry برای استفاده از جریان حرارت بازیافتی است

استاندارد بالای محصولات تولید شده توسط این فناوری در نتیجه همگامی با سیستم‌های اعمال تزئینات و در نتیجه‌ی آن طرح‌های گرافیکی کاربردی دیجیتال حاصل شده اند.

این امر خود نتیجه یکپارچگی کامل با فناوری تزئینات دیجیتال مدرن Creadigit Infinity محصول SystemCeramics است. Creadigit Infinity مجهز به سیستم پیشرفته چشمی e-view Creavision است و به وسیله این سیستم به طور همزمان و با بهره از سیستم جدید eye-tron با چاپگر در ارتباط است. این امر امکان هماهنگی کامل بین طراحی سطح و افکت‌های تمام بدنه را ایجاد می‌کند.

مقالات مرتبط

ما Acimac هستیم

برند جدید Acimac با نام «We Are Acimac»، تداعی فناوری ساخت، طراحی و ارائه خدمات ایتالیائی در تولید محصولات سرامیکی است و قصد دارد تا

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید