اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

پایداری: نیرو محرکه تغییر صنایع

Eamalglass-Itaca با تمرکز بر پایداری، ترویج نوآوری‌هایی با ارزش افزوده بالا و ارزش زیست‌محیطی، صنایع را متحول خواهد ساخت.

فعالیت‌های پژوهشی طولانی مدت در کنار تجارب اندوخته شده در همکاری با مشتریانی که در سطح صنعتی به انجام لعاب‌کاری دیجیتال مشغول هستند، حاکی از تعهد عمیق شرکتی است که تمامی نتایج تحقیقاتی خود را در اختیار صنعت سرامیک قرار داده است.

Esmalglass-Itaca اهمیت فراوانی برای پایدار سازی مصرف آب قائل است. ارزش فراوان آب به عنوان یکی از اصلی‌ترین عناصر حیات باعث شده هزینه هدر رفت آن بسیار سنگین باشد. تحقیقات Esmalglass-Itaca در این زمینه منجر به ارائه محصول جدید DigitalGlass به بازار شده است.

فرآیند کاملا دیجیتالی شده این راه‌کار جدید می‌تواند مصرف آب مورد نیاز در لعاب‌کاری را تا ده برابر کاربردهای سنتی کاهش داده و با کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای اثرات زیست‌محیطی مخرب فرآیندهای تولید سرامیک را کم کند.

Esmalglass-Itaca اوج تعهدات دیرینه این مجموعه به صرفه‌جویی در مصرف آب را نشان می‌دهد. این محصول فراتر از یک فناوری جدید است و قابلیت دگرگون کردن کل صنعت سرامیک را دارد. بنا بر تحقیقات انجام شده لعاب‌های پایه آب علاوه بر کاهش اثرات زیست محیطی مخرب فرآیندهای تولیدی، باعث کاهش هزینه‌های عملیاتی و لجستیکی نیز شده و با بهبود قابل توجه کیفیت و زیبایی محصول، زمان صنعنتی شدن آن را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند.

DigitalGlass ضایعات فرآیندهای لعاب‌کاری و بوهای نامطلوب را حذف می‌کند، باعث بهبود کیفیت نهایی سطح می‌شود، امکان اعمال طرح‌های برجسته دیجیتال را ایجاد می‌کند و انعطاف‌پذیری بیشتری در برابر انواع عملیات تمام‌کاری از خود نشان می‌دهد. علاوه بر این‌ها امکان استفاده مجدد از مواد اضافی، ذخیره‌سازی بهینه و کاهش هزینه پرسنل از طریق کنترل کارآمدتر فرآیند نیز مزایای اقتصادی فراوانی برای صنایع سرامیک به همراه دارد.

تایید کیفیت مواد دیجیتال پایه آب Esmalglass-Itaca به‌وسیله تمام تولیدکنندگان برجسته هدهای چاپ، تضمین دیگری بر مزیت‌های رقابتی این محصول جدید است. در راه‌حل جدید Esmalglass-Itaca، ترکیب درست آب، پایداری و فناوری فرصت فوق‌العاده‌ای را برای ارائه امکانات جدید به مشتریان و حفاظت جهانی محیط زیست ایجاد کرده است .فلسفه کاری و تعهدات Esmalglass-Itaca، این مجموعه را به یک برند جهانی مرجع در زمینه فعالیت‌های پژوهشی، محصولات و خدمات تبدیل کرده و امکان ایجاد یک آینده پایدار را ملموس­تر ساخته است.

مقالات مرتبط

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید