اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

افزایش همکاری‌های Stadio MM و Main Laboratory

در چند ماه گذشته Main Laboratory یک بخش آزمایشگاهی را به تجزیه و تحلیل فیزیکی و شیمیایی مواد مورد استفاده در صنایع سرامیک اختصاص داده است.

همکاری بین دو آزمایشگاه فناوری معتبر Studio MM و Main Laboratory Sassuolo که از سال 2020 آغاز شده بود، با هدف ارائه خدمات کامل‌تر فناوری و آنالیز مواد خام نیمه تمام و محصولات نهایی به منطقه سرامیکی Sassuolo تقویت خواهد شد. به همین منظور بخش آزمایشگاهی اختصاصی Studio MM در چند ماه اخیر برای آنالیز فیزیکی و شیمیایی مواد معمول مورد استفاده در صنایع سرامیکی، در سایت آزمایشگاه اصلی Scandiano آغاز به فعالیت کرده است.

Main Laboratory Sassuolo علاوه بر انجام آزمایش‌های مربوط به محصولات سرامیکی (کاشی، ظروف بهداشتی و ظروف غذاخوری)، چسب‌ها، محصولات رسی و سنگ‌های طبیعی، یک مرکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی معتبر با امکان صدور گواهینامه CE است. این مجموعه با داشتن انواع مختلفی از ابزارهای عمدتا تولید داخل و یک تیم فنی بسیار ماهر دارای بیش از یک دهه تجربه در انجام آزمایش‌های خاص و سفارشی برای بهبود عملکرد محصولات و فرآیندهای تولیدی است. آموزش‌های موردنیاز برای انجام آزمایش‌ها و بازرسی مواد جهت اخذ CE کاشی‌ها و چسب‌ها؛ آزمایش UPEC (نشان فرانسوی کیفیت کاشی) و همچنین گواهینامه SASO و CCC (شرایط الزام آور صادرات به عربستان سعودی و چین به ترتیب) در این آزمایشگاه ارائه می‌شوند.

در حال حاضر Studio MM با داشتن بیش از 20 سال تجربه در زمینه آنالیز مواد خام و ضایعات صنعتی و با در اختیار داشتن ابزار بسیار دقیق و به‌روز و حرفه‌ای قادر به ایفای نقش موثر بین رشته‌ای در انواع پروژه‌های توسعه و آزمایش در صنایع ساختمانی است. در مرکز تحقیق و توسعه این مجموعه پروژه‌های مهندسی متعددی برای بررسی خصوصیات مواد طبیعی و بازیافتی و با هدف دستیابی فرآیندهای صنعتی به بالاترین کیفیت و سازگاری با محیط زیست به انجام رسیده است.

مقالات مرتبط

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید