اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
بازیگران بزرگ در بخش چینی بهداشتی

Roca، Kohler، Geberit و Toto از لحاظ حجم تولید در سال 2018، رتبه‌بندی‌های برتر تولیدکنندگان چینی بهداشتی سرامیکی جهان را دارند. ببینید چه شرکتی رتبه بعدی است.

با تولید 5/34 میلیون قطعه در سال و کارخانه‌های تولیدی در اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقای شمالی و آسیا، گروه چند ملیتی اسپانیایی Roca (روکا) بزرگ‌ترین تولیدکننده چینی بهداشتی سرامیکی در جهان است که تولیدات آن با نام‌های تجاریRoca ،Laufen ، Celite،Incepa ، Parryware، Jika، Ying، Santeri و Santek به فروش می‌رسد.

به دنبال آن، گروه کوهلر (Kohler) ایالات متحده با ظرفیت تولید تخمینی 22 میلیون قطعه در سال است که در 12 کارخانه در ایالات متحده آمریکا، مکزیک، برزیل، فرانسه، مراکش، تایلند، هند و چین نصب شده است.

دو بازیگر در رتبه سوم هستند و هر دو با تولید حدود 12 میلیون قطعه در سال: گروه ژاپنی Toto (توتو) که صاحب 14 کارخانه در ژاپن، چین، تایوان، اندونزی، هند، ویتنام، تایلند، ایالات متحده آمریکا و مکزیک است. و (تخمین زده می‌شود) گروه Geberit که کارخانه‌های آن فقط در اروپا هستند (فنلاند، سوئد، لهستان، آلمان، سوئیس، فرانسه، پرتغال، ایتالیا و اوکراین).

رتبه‌بندی‌های 27 گروه اصلی جهان را که در گزیده دنیای سرامیک 41 منتشر خواهد شد، مطالعه کنید.

مقالات مرتبط

تعهد دائمی Florim به پایداری

شانزدهمین گزارش پایداری Florim به تشریح تعهدات اقتصادی، اجتماعی، زیست‌محیطی این گروه و همچنین نتایج به دست آمده توسط این مجموعه در سال 2023 و

از سر گرفته شدن رشد صادرات چین

رشد 6.2 درصدی صادرات صنعت کاشی و سرامیک چین در سال 2023، روند نزولی سال‌های قبل را معکوس کرد.صنعت کاشی و سرامیک چین با رشد

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید