اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

بازیگران بزرگ حوزه ملزومات بهداشتی

Ceramic World Review رتبه‌بندی سال 2022 نولیدکنندگان ملزومات بهداشتی سرامیکی جهان را به‌روزرسانی کرد. Roca, Kohler, Geberit و Toto همچنان جایگاه پیشروی خود را حفظ کرده اند. اما کدام تولیدکنندگان در جایگاه‌های بعدی قرار دارند؟

گروه اسپانیایی چندملیتی Roca جایگاه نخست خود را با تولید 28 میلیون قطعه در سال 2022 و داشتن کارخانه‌های فعال در اروپا، آمریکای جنوبی، شمال آفریقا و آسیا حفظ و نقش خود به عنوان بزرگترین تولیدکننده ملزومات بهداشتی سرامیکی در جهان را تثبیت کرد.محصولات این تولیدکننده تحت برندهای Roca, Laufen, Celite, Incepa, Parryware, Jika, and Ying در جهان به فروش می‌رسد این گروه که در سال 2021 بخش کاشی خود را به Lamosa فروخته است، سال مالی 2022 را با گردش مالی 2092 میلیون یورو و %2 رشد نسبت به سال قبل به پایان رساند.

گروه US Kohler با ظرفیت تولید تخمینی 25 میلیون قطعه در 15 کارخانه در ایالات متحده آمریکا، مکزیک، برزیل، مراکش، تایلند، هند، اندونزی و چین در جایگاه بعدی قرار دارد.

سومین جایگاه در این رتبه‌بندی متعلق به گروه سوئیسی Geberit با ظرفیت تخمینی تولید 14.5 میلیون قطعه در سال و کارخانه‌هایی در فنلاند، سوئد، لهستان، آلمان، سوئیس، فرانسه، پرتغال، ایتالیا و اوکراین است.

گروه ژاپنی Toto با تولید 11.6 میلیون قطعه در سال 2022 و 4 کارخانه در ژاپن و 12 کارخانه در چین، تایوان، اندونزی، هند، ویتنام، تایلند، ایالات متحده آمریکا و مکزیک جایگاه چهارم این رتبه‌بندی را به خود اختصاص داده است.

رتبه‌بندی سی گروه جهانی بزرگ دیگر در نشریه شماره 61 گزیده دنیای سرامیک به چاپ خواهد رسیده است.

مقالات مرتبط

از سر گرفته شدن رشد صادرات چین

رشد 6.2 درصدی صادرات صنعت کاشی و سرامیک چین در سال 2023، روند نزولی سال‌های قبل را معکوس کرد.صنعت کاشی و سرامیک چین با رشد

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید