اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

استفاده از فناوری +Continua ساخت Sacmi در کارخانه جدید Viglacera

این خط تولید که به‌­وسیلۀ خشک­ کن‌­ها، کوره و یک سیستم انتقال LGV تکمیل شده‌­است، بخش اصلی کارخانۀ تولیدی جدیدی که در حومۀ شهر Ho Chi Minch قرار دارد را تشکیل خواهد داد.

Viglacera logo400Viglacera با تکیه بر تجربۀ چهل‌­و­هفت ساله و برای تقویت نقش خود به­‌عنوان یک بازیگر کلیدی در صنعت سرامیک ویتنام، فناوری +Continua محصول Sacmi را انتخاب کرد. این خط تولید در سال 2022 و به عنوان بخشی از پروژۀ بلند پروازانه‌ی توسعۀ سایتی که در منطقۀ صنعتی شهر Ho Chi Mi واقع شده‌­است، تحویل و نصب خواهد ­شد. این سایت یکی از هشت مرکز تولید کاشی Viglacera در کشور است.

این کارخانه با جدیدترین تکنولوژی شکل­‌دهی و تزئینات Sacmi، از APB و تغذیه پودر APC 2000 (روش­‌های کاملی که امکان ساخت طیف وسیعی از محصولات از جمله اسلب­‌هایی با بدنه‌­های تماما رگه‌­دار را ایجاد می­‌کنند) گرفته تا کمپکتور PCR 2000 ساخت Sacmi که پرفروش‌­ترین محصول این شرکت برای تولید کاشی‌­ها و اسلب­‌هایی با اندازه‌­ها و ضخامت‌­های مختلف است، تجهیز خواهد ­شد.

سیستم‌­های کنترلی به‌­روز و پیشرفته‌­ای مانند MDX وظیفۀ پایش یکنواختی تراکم و یکنواختی ضخامت‌ها را برعهده­ دارند و روش­‌های یک‌پارچۀ چاپ دیجیتال درخط، در هر دو حالت خشک (DDD, Digital Dry Decoration) و تر، به همراه DHD-D 1808-5 که با پنج ستون رنگ برای پاشش جوهر و افکت‌­ها تجهیز شده­‌اند. در خط لعاب کلیۀ راه‌­ حل‌­های مربوط به سطح و دکوراسیون در همراهی با رویکرد Sacmi Deep Digital به خوبی با یک‌دیگر ادغام شده­‌اند.

Nguyễn Anh Tuấn, مدیرعامل Viglacera می‌­گوید: “با به‌­کارگیری +Continua قادر به تولید طیف وسیعی از اسلب‌­ها و کاشی‌­های سرامیکی به‌روز خواهیم بود که علاوه بر استفاده در کف و دیوارها می‌‍­توانند کاربردهای هیجان‌­انگیز جدیدی در زمینۀ مبلمان و لوازم جانبی آشپزخانه در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشند”.

در این کارخانۀ جدید Sacmi دستگاه‌­های خشک­‌کن و پخت راندمان بالا مانند خشک­‌کن پنج ردیفۀ 39.2 متری و خشک‌­کن پیش کوره 18.9 متری و کورۀ جدید 252 متری که به سیستم­‌های بازیابی حرارتی نسل جدید مجهز است را به کار خواهد گرفت.

مشتری از وسایل‌­ نقلیۀ هدایت‌­ شوندۀ لیزری Sacmi (LGVs) هم برای به حداکثر رساندن اتوماسیون و کارایی کارخانه استفاده کرده­‌است.

Viglacera int

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید