اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

نصب یک دستگاه اسپری درایر جدید SITI B&T در Laminam

گروه SITI B&T  با تکنولوژی مربوط به تهیۀ مواد خام خود در توسعۀ کارخانۀ Laminam در Borgo Val Di Taro در پارما مشارکت داشته است

siti bt logo476 1Laminam که یک تولید­کنندۀ اصلی و پیشرو جهانی در حوزۀ سطوح سرامیکی بزرگ است، برای توسعۀ کارخانۀ تولیدی خود در Borgo Val Di Taro، تکنولوژی‌‎­های SITI B&T برای مواد خام را انتخاب کرده­‌است.

تجهیز این بخش به­‌وسیلۀ آخرین نسل از دستگاه اسپری درایر پاششی باعث تولید محصولات نهایی باکیفیت‌­تر و حداکثر بهره‌­وری ­شده ­است. علاوه ­بر این استفاده از یک سیستم فیلتراسیون و بازیابی گرد و غبار نوآورانه برای مطابقت با محدودیت­‌های اجباری وسخت­‌گیرانه مربوط به گازهای منتشره، از اکوسیستم منحصر به ­فرد دره­ای که کارخانۀ Laminam در آن واقع است محافظت می‌­کند.

خشک­‌کن پاششی طوری طراحی شده که با بازیابی حرارت سایر دستگاه‌­ها باعث کاهش قابل توجه مقدار مصرف انرژی می‌­شود.ویژگی‌­های خاص فناوری SITI B& T از جمله نقطۀ تنظیم دمای پایین‌­تر، نفوذ بهینۀ هوای گرم در محفظه و مشعل سازگار با مخلوط هیدروژن باعث افزایش بهره‌­وری در آن شده‌­است.

سیستم خنک ­کنندۀ اسپری درایر که در پایین آن قراردارد از به هم چسبیدن گرانول‌ها در سیلوهای نگهداری جلوگیری می­‌کند و از این طریق باعث بهبود کیفیت محصول­ نهایی حین پرس‌­کاری می‌­شود.

مقالات مرتبط

عملکرد خوب شعبه ازمیر Tecno Diamant

تقاضای بالای بازار ترکیه برای محصولات مرتبط با برش، گونیا کردن و لپینگTecno Diamant پس از گذشت یک سال از افتتاح شعبه جدید در آوریل

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید