اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

ورود Kajaria به حوزۀ اسلب‌‎ های بزرگ با به کارگیری فناوری +Sacmi Continua

این گروه صنعتی هندی بهار امسال هوشمند ترین ماشین خط ­تولید +Sacmi Continua با نام PCR2120 را در کنار یک خشک‌­کن پنج طبقه و کوره­‌ای مجهز به جدیدترین راه‌حل‌­های Sacmi جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی را راه ­اندازی خواهد کرد.

برترین تولیدکنندۀ کاشی در هند و هفتمین تولیدکنندۀ بزرگ جهان، Kajaria Ceramics، درشرف به ­پایان رساندن یک سرمایه ­گذاری بزرگ دیگر است. قرار است بهار امسال جدیدترین محصول اضافه­ شده به خط تولید +Sacmi Continua که PCR2120 نام دارد، در کارخانۀ Tirupat که یکی از ده سایت تولیدی این گروه صنعتی در هند است، راه‌­اندازی شود. با این کار این برند سرشناس حوزۀ سرامیک به بازار اسلب‌­های سرامیکی و سطوح درجه یک وارد می‌­شود. این گروه صنعتی که درتمامی پیشینّۀ 33 سالۀ خود در بخش نوآوری و ارائۀ خدمات سرمایه­‌گذاری کرده ­است، هم اکنون در بازار هند پیشرو است و یکی از اصلی­‌ترین صادرکنندگان به اروپا و ایالات متحده محسوب می‌­شود.

از زمان تاسیس Kajaria توجه به فناوری، تحقیق، کیفیت و طراحی جزئی از ساختار اصلی این گروه صنعتی بوده ­است. بنا به گفته­‌های Ashok Kajaria که در حال حاضر به همراه پسرانش Chetan و Rishi مسئول ادارۀ این مجموعه است “Kajaria همواره از آخرین فناوری‌­های موجود برای بهبود کیفیت و جذابیت محصولات و کارآمدی کارخانجات خود استفاده کرده ­است”.

PCR2120 اختصاصا برای تولید پرطرفدارترین اندازه­‌های مورد توجه در بازار که 60 در 120 سانتی‌متر و 120 در 240 سانتی‌متر هستند، در کنار سایزهای مربوطۀ فرعی طراحی شده‌­است. طراحی بسیار جمع­‌وجور و چندکارۀ این دستگاه عمدتا درنتیجۀ یک‌پارچه ­سازی سیستم برش حین کار TPV که توسط BMR ارائه شده حاصل شده ­است. نتیجۀ این تغییرات ایجاد یک جایگزین مناسب حتی در مقایسه با پرس­‌های سنتی با بالاترین کارایی است. به دلیل مجهز بودن به فیدرهای بالادستی APBO و DMS، در صورت به­ کارگیری با تمام توان، دستگاه قادر به تولید 3.5 میلیون مترمربع با ضخامت­‌ها و ابعاد مختلف در سال است. در مقایسه با توان نصبی kw 80، مصرف ویژۀ این دستگاه تنها 0.06 kwh برای هر متر مربع و مقدار ضایعات برای هر ضخامتی از محصول، کمتر از %3 است.

Kajaria همچنین Sacmi را مامور تامین دستگاه­‌های حرارتی برای کارخانۀ جدید Tirupati خود کرده ­است: یک خشک­‌کن پنج­ طبقه با عرض مفید 2850 میلی‌متر و طول 47.6 متر، یک پیش­‌کورۀ 25.3 متری و یک کورۀ 210 متری HTE295 و جدیدترین نسل از ماشین‌­هایی که به سیستم بازیابی هوای گرم و ارسال آن به قسمت پیش­‌گرمایش مشعل و خشک‌­کن مجهز است. این سرمایه ­گذاری نشان می‌­دهد که صنعت سرامیک هند چگونه از راه­ حل‌­های پیشرفته برای افزایش بهره­‌وری انرژی و برای پاسخ به مشکلات ناشی از افزایش قیمت انرژی استفاده می­‌کند تا تعادل مصرف انرژی را حفظ کند.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید