اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Confindustria Ceramica با ANDIL ادغام می‌شود

مجمع اعضاء، ادغام شرکت ANDIL با Confindustria Ceramica را تصویب کرد که در حال حاضر، نمایندگیِ تولید کنندگان آجر و کاشی بام را نیز بر عهده دارد.

مجمع اعضای Confindustria Ceramica در سال 2019 که در تاریخ 11 ژوئن برگزار شد، ادغام با ANDIL را تصویب کرد. ANDIL انجمنی است که نماینده تولید کنندگان آجرهای رسی و کاشی‌های بام ایتالیا و بخشی است که شامل 76 شرکت با 94 کارخانه (که 62 تای آن متعلق به شرکت‌های عضو هستند) و 3500 کارمند است. در سال 2018، این بخش 5/4 میلیون تن محصولات رُسی (از جمله آجرهای بنایی، آجرهای نما، کاشی‌های بام، سرامیک، تراکوتا، بلوک‌های کف و کاشی‌های سقف) را تولید کرد که عمدتاً در بازار ایتالیا فروخته شد و گردش مالی 380 میلیون یورو ایجاد کرد.

مشارکت بین این دو انجمن در سال 2010 با Federazione Confindustria Ceramica e Laterizi (فدراسیون سرامیک و آجر رسی و کاشی بام کنفیندوستریا) آغاز شد که فعالیت‌ها و کارکردهای خاص مانند انرژی، پایداری و ارتباطات را هماهنگ می‌کند.

پس از ادغام با Andil، هم اکنون Confindustria Ceramica نماینده همه بخش‌های صنعتی ایتالیا می‌شود که در زمینه رُس کار می‌کنند: کاشی‌های سرامیکی، چینی بهداشتی، لوازم رومیزی، دیرگدازها و آجرها و کاشی‌های بام. این پنج بخش به مجموع 303 شرکت، 31،553 کارمند و گردش مالی بیش از 4/7 میلیارد یورو مباهات می‌کنند.

ایتالیا تنها کشور در فدراسیون اروپاییِ Cerame-Unie با چنین سطح دور از دسترسی از نمایندگی است. 

confindustria ceramica andil

مقالات مرتبط

تداوم همکاری Sabo و Ladrillos Fortes و Sabo

راه‌اندازی یک کارخانه کامل و جامع (turnkey) که از سال 2014 آغاز شده است، به تقویت رابطه همکاری این دو شرکت منتهی خواهد شد.Sabo در

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید