اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Ceramica Alice هدف خود را بر کیفیت بالا با فناوری SACMI-Gaiotto قرار می‌دهد

شرکت جوان مستقر در چیویتا کَستِلانا یک رُبات GA2000 جدید را بر روی خط لعاب‌زنی کاملاً خودکار SACMI خود نصب کرده است

alice sacmi loghi intCeramica Alice تولیدکننده جوان چینی بهداشتی مستقر در چیویتا کَستِلانا (Civita Castellana) با راه‌اندازی موفقیت‌آمیز یک ربات جدید GA2000 در خط لعاب‌زنی کاملاً خودکار خود که توسط SACMI تدارک دیده شد، در حال ادامه توسعه و بهبود بهره‌وری فرآیند خود است.

هدف از این سرمایه‌گذاری که راه‌اندازی نخستین خط انتقال با ربات SACMI را نیز در بر می‌گیرد، تضمین بالاترین سطح از کیفیت در تولید سرویس‌های بهداشتی و کاسه‌های توالت طراح (designer washbasins) ساخت ایتالیا برای مشتریان خود است.

ربات GA2000 که در سراسر جهان به عنوان یک معیار در زمینه لعاب‌زنی با ربات شناخته شده است، این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوان دستورالعمل‌های لعاب‌زنی را به صورت آفلاین برنامه‌ریزی کرد و به موجب آن توسعه محصول جدید و زمان عرضه به بازار را سرعت می‌بخشد.

ربات آخرین نسل، قلب خط لعاب‌زنی جدید SACMI را تشکیل می‌دهد که دو اتاقک بازرسی نصب شده در پیش از سلول، چرخ فلک چهار وضعیتی برای لعاب‌زنی، یک دستگاه تمیزکننده پایه و همه سامانه‌های جابجائی خودکار را شامل می‌شود که امکان انتقال کاشی‌ها از ناحیه بازرسی به ناحیه بارگیری واگن کوره را فراهم می‌آورد. خودکارسازی (اتوماسیون) کاملِ هر مرحله از فرآیند تولید، عملیات دستی را حذف می‌کند؛ در نتیجه کار اپراتورها را ساده می‌سازد و امکان واگذار کردن وظایف تخصصی‌تر به  آن‌ها را فراهم می‌آورد.

در مورد پایداری زیست محیطی، ربات GA2000 مجهز به یک سامانه کنترل جرم برای پایشِ مقدار لعاب رها شده و همچنین یک سامانه فیلتر خشک است که امکان بازیافت لعاب اضافی را فراهم می‌کند؛ در نتیجه ضایعات و هزینه‌های زیست محیطی مرتبط با دفع پسآب فرآیندی را کاهش می‌دهد. عملیات پاشش لعاب با اسپری‌گان فاقد سوزن SACMI GDA80 با کارآئی بالا و تعمیر و نگهداری صفر انجام می‌شوند.

ALICE sacmi int

مقالات مرتبط

تداوم همکاری Sabo و Ladrillos Fortes و Sabo

راه‌اندازی یک کارخانه کامل و جامع (turnkey) که از سال 2014 آغاز شده است، به تقویت رابطه همکاری این دو شرکت منتهی خواهد شد.Sabo در

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید