اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

فناوری بسته‌بندیِ پیشرفته و سازگار با محیط System Ceramics

فرآیند بسته‌بندی Multiflex از System Ceramics فناوری پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد که می‌تواند عملیات با کارآیی بالا، انعطاف پذیری و سفارشی سازی را تضمین کند.

system ceramics logo

Multiflex یک دستگاه بسته‌بندی پیشرفته است که جهت بسته‌بندیِ کاشی‌های سرامیکی با ابعاد مختلف با استفاده از ورق‌های کارتن بدون چاپ یا پیش چاپ شده طراحی شده است.

با شروع از ورق مسطح بدون چاپ، دستگاه با انطباق دادنِ بسته‌بندی با توجه به پشته کاشی‌ها یک جعبه می‌سازد، به طوری که هر تغییری را از لحاظ کالیبر و ارتفاعِ پشته مدیریت کند.

مواد مورد استفاده برای به دست آوردن نوارهای مورد نیاز به سایز cm 120×120 استاندارد در می‌آیند و پس از آن به منظور ایجاد یک بسته‌بندیِ کاملاً مناسب و افزایش درجه آزادی در ایجاد بسته‌بندی سرامیک، برش داده می‌شوند.

سپس دستگاه لفاف‌بندی می‌کند و چهارچوبی را در اطراف کالا ایجاد می‌نماید که می‌تواند تا سایزهای cm 180×120 برسد.

پانل کنترل با آخرین نسل Copilot PC صنعتی با صفحه لمسی Full HD 6/15 اینچی و نرم افزار مدیریتی ساده و بصری سازگار شده است.

از لحاظ عملکرد، Multiflex قادر است تا 10 جعبه در دقیقه با صرفه‌جویی قابل توجه در مقوا (تا 80 درصد بسته به سایز) تولید کند. این یک جنبه اساسی در رابطه با حفاظت از محیط زیست و صرفه‌جویی در انرژی است.

علاوه بر این، موقعیت سنجیِ 4 واحد ذخیره سازی کارتن را می‌توان در یک ردیف (راست یا چپ) و یا در هر دو طرف (2 تا در سمت راست و 2 تا در سمت چپ) مدیریت کرد.

با Multiflex جعبه‌ها می‌توانند برای سایزهای مختلف با عملیات تغییر سایزِ بسیار سریع شکل داده شوند و در عین حال، گرافیکی را که به طور بی‌وقفه بر روی بسته چاپ می‌شود، می‌توان سفارشی کرد. مکانیک ساده شده، ویژگی دیگری است که اجرای بسته نهایی با تنها تعداد کمی از عملیات را امکان‌پذیر می‌سازد.

system ceramics multiflex 1a

مقالات مرتبط

ما Acimac هستیم

برند جدید Acimac با نام «We Are Acimac»، تداعی فناوری ساخت، طراحی و ارائه خدمات ایتالیائی در تولید محصولات سرامیکی است و قصد دارد تا

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید