اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
آزمایشگاه فناوری Sicer، Next Experience Surface را به بازار عرضه خواهد کرد

این فرمول جدید بخشی از تحقیقات پیوسته Sicer درباره مواد جدید است و کیفیت لمسی سطوح سرامیکی را بهبود خواهد داد.

آزمایشگاه فناوری Sicer به عنوان بخشی از پروژه تحقیقاتی خود درباره مواد جدید برای بهبود قابلیت لمس سطوح سرامیکی، از محصول جدید خود با نام Next Experience Surface رونمایی کرد.

این فرمولاسیون جدید و نوآورانه با حفظ ویژگی‌های منحصر به فرد محصول­­­­­، تولید بهترین سطوح ممکن برای کلیه نیازها را تضمین می‌کند.

فرمول جدید از ترکیب خاصی از میکروگریت‌ها با اندازه ذرات بسیار ریز و کالیبره شده تشکیل شده است و به تولید سطوح بافت‌دار، کاملا مات و غیرمنعکس‌کننده منتهی می‌شود. امکان ایجاد سطوح کاملا مات و غیر بازتابی (با براقیت بسیار کم بین 1.0 تا 2.0) که به راحتی تمیز می‌شوند و در مقابل مواد شیمیایی مقاومت خوبی دارند دو ویژگی مهمی هستند که معمولا به سختی به همراه هم در یک محصول وجود دارند.

Next Experience Surface یک مخلوط آماده برای استفاده است که روش تهیه و اعمال ساده‌ای دارد و نیازی به افزودن هیچ ماده افزودنی به آن وجود ندارد. محصول نهایی بک سطح شیشه‌ای تکنیکال با قابلیت لمس بسیار خوشایند و مقدار مقاومت به لغزش تایید شده R10 یا R11 است که نه ­تنها ظاهر دلپذیری به کف می‌دهد بلکه برای راه­ رفتن چه در فضاهای داخلی و چه بیرونی بسیار مناسب و امن است.

مقالات مرتبط

ما Acimac هستیم

برند جدید Acimac با نام «We Are Acimac»، تداعی فناوری ساخت، طراحی و ارائه خدمات ایتالیائی در تولید محصولات سرامیکی است و قصد دارد تا

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید