اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Projecta: تکامل چاپ دیجیتال

Projecta در مسیر حرکت به سوی توسعه فناوری‌های تزئینات دیجیتال جدید و کارآمدتر همواره بیش از هر چیز بر نوآوری، پژوهش و دانش الکترونیک متمرکز بوده است. چاپگر جدید PRO شاهدی بر این مدعاست.

نوآوری، پژوهش و تمرکز بر دانش الکترونیک همواره اصول پیشران Projecta (Gruppo B&T) در تلاش برای دستیابی و توسعه فناوری‌های جدیدتر و کارآمدتر اعمال تزئینات دیجیتال بوده‌اند. این موضوع به‌وضوح در Tecna 2022 در ریمنی ایتالیا قابل مشاهده بود.

در این نمایشگاه اصلی‌ترین عرضه‌کنندگان بازارهای بین‌المللی و ایتالیا برخی از آخرین راه‌کارهای شاخص خود را به نمایش گذاشتند.

هدهای چاپ اختصاصی FD1 شاهدی بر این مدعا هستند. این هد چاپ، سریع‌ترین هد موجود در بازار است و با داشتن سرعت چاپ 80 متر در دقیقه وضوح بسیار بالای تصاویر را نیز تضمین می‌کند. تخلیه افزایش­یافته جوهر و دوام استثنایی این هدها که در نتیجه به‌کار گیری صفحات نازل فولاد ضد زنگ به دست آمده این محصول از محصولات مشابه متمایز کرده است.

تمامی این خصوصیات متمایز در محصولی که توسط Projecta طراحی شده، جمع‌آوری شده اند. از دیگر ویژگی‌های برجسته این دستگاه می‌توان به چاپگر دیجیتال EVO (با عرض چاپ 723 میلیمتر) و PRO کاملا جدید (با عرض چاپ 1360 میلیمتر) و دارای 8 نوار رنگ (Color bar) اشاره کرد. این طیف کاملا جدید از دستگاه‌ها مجموعه‌ای از راه‌کارها و فناوری به روز از جمله بدنه جدید دستگاه، نوار نقاله جدید، سیستم‌های تمیز کردن و گردش مجدد اصلاح شده، تجهیزات APOLLO الکترونیک جدید و آماده ارتقا در آینده، نرم‌افزار SPRINTA و یک رابط کاربری بسیار بصری را در خود جمع کرده اند. تمامی این موارد به ایجاد ارگونومی فوق‌العاده و سهولت کاربرد در کنار عملکرد و کیفیت بالا منتهی شده اند.

نسل جدید قدرتمند الکترونیک APOLLO شامل RT2-Real Time Squared است. این سیستم جدید مدیریت چاپ امکان تغییر تمامی پارامترها در زمان واقعی و بدون نیاز به توقف خط تولید را ایجاد می‌کند.

طراحی مجدد نرم‌افزار مدیریت اتوماسیون و چاپ SPRINTA آن را کاربر پسندتر و قابل تنظیم‌تر کرده است. این نرم‌افزار مطابق با معیارهای Industry 4.0 ایجاد شده و قابلیت ادغام با پایگاه داده‌های شرکت کاربر را دارد.  این نرم‌افزار تمام اعداد مربوط به تولید را ارائه داده و به روش‌های خودکار تعمیر و نگهداری معمول از دستگاه مجهز است.

این فناوری‌های جدید کارامد نتیجه تلاش‌های بسیار ارزشمند واحد تحقیق و توسعه Projecta هستند و شرکت در حال آماده شدن برای عرضه نسخه جدید چاپگرهای 12 رنگه PLUS تا پایان سال به بازار است.

Projecta در کنار تعهد به ارتقای مداوم سطح فناوری محصولات خود، برای دستیابی به بازارهای جهانی به بهبود خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی نیز متعهد است.

Luca Fanara، مدیرعامل Projecta چنین اظهار می­دارد: “ما بر آنیم تا حضور خود در بازار را تثبیت کرده و به یک شریک تجاری جهانی در فناوری چاپ دیجیتال، خصوصا در صنعت سرامیک، تبدیل شویم. به این منظور مشتاق انتقال ارزش‌های برند خود به مشتریان و افزایش اطمینان ایشان هستیم. انتخاب Projecta به ­معنای داشتن ضمانت تولید کیفیت بالا بر مبنای تجارب تولید داخلی ما، اطمینان از خریداری یک محصول درجه یک، به موقع و حرفه‌ای و دسترسی سریع و آسان به خدمات پس از فروش و قطعات یدکی است.”

مقالات مرتبط

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید