اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

راه‌های جدید بازیابی حرارتی

تلاش Poppi Clementino برای بهبود مستمر محصولاتش به تولید سری جدید ©P-Rex منتهی شده است. بهبود طراحی سطوح تماسی و انتخاب دقیق مواد مورد استفاده، این محصول را از سایر محصولات مشابه متمایز کرده است.

در بازار بسیار نامطمئن و بحرانی انرژی امروز، بهینه سازی منابع انرژی موجود در سایت‌های تولیدی، انتخاب استراژیکی است که به هیچ عنوان نباید به تاخیر انداخته شود. گازهای خروجی دودکش‌های کوره‌های سرامیکی منابع حرارتی مهمی هستند که صرف نظر از بحث آلایندگی، نباید هدر داده شوند. از این­رو بسیاری از شرکت‌های سرامیکی کشورهای جهان، راه‌کارهای پیشنهادی Poppi Clementino، خصوصا آخرین نسل از مبدل‌های حرارتی سری © P-Rex را برگزیده اند.

ساختار مهندسی

مبدل‌های حرارتی صفحه‌ای سری © P-Re با ارتقای دستگاه‌های قبلی طراحی شده‌اند و با نصب در ده‌ها واحد در کارخانه‌های گروه‌های سرامیکی پیشرو در سرتاسر جهان، موفقیت قابل توجهی را در بازار کسب کرده اند.

تلاش­ Poppi Clementino برای بهبود مستمر محصولات خود به تولید سری جدید © P-Rex منتهی شده است. بهبود طراحی سطوح تماسی و انتخاب دقیق مواد به‌کار گرفته شده در این محصول آن را از سایر محصولات مشابه متمایز کرده است.

این سری از دستگاه‌ها با کاهش دمای گازهای خروجی دودکش در مبدل حرارتی و بازیابی مقدار بیشتری از گرما، پیشرو فناوری‌های جدید تبادل حرارتی هستند.

تعیین بحرانی‌ترین مناطق سطوح مبادله حرارتی توسط آخرین نسل از نرم‌افزارهای اختصاصی برای مطالعه مسیرها و جریان‌های دینامیکی سیال در داخل مبدل حرارتی انجام می‌شود. این نرم‌افزارهای پیشرفته مدل سازی، امکان بهبود طراحی داخلی دستگاه و دستیابی به سطح بی‌بدیلی از راندمان حرارتی در صنعت سرامیک را ایجاد کرده اند.

صرفه‌جویی در مصرف انرژی

مبدل حرارتی © P-Re یک راه‌کار ایده‌آل در سیستم‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی، خصوصا بازیابی پتانسیل گرمایی گازهای دودکش کوره‌های پخت محصولات سرامیکی است. سری جدید مبدل‌های حرارتی از مهم‌ترین اجزای سیستم‌های کارآمد جدیدی هستند که توسط Poppi Clementino طراحی شده‌اند و به راحتی در سیستم‌های موجود ادغام می‌شوند.

برای بهبود بیشتر عملکرد سری © P-Re، امکان استفاده از آن به همراه سیستم‌های پیشرفته بازیابی انرژی مانند نیروگاه‌های تولید همزمان و فناوری‌های جدید پیش‌گرمایش دوغاب در ابتدای خط خشک‌کن‌های پاششی (فناوری ©EnerGX) نیز وجود دارد.

مقالات مرتبط

ما Acimac هستیم

برند جدید Acimac با نام «We Are Acimac»، تداعی فناوری ساخت، طراحی و ارائه خدمات ایتالیائی در تولید محصولات سرامیکی است و قصد دارد تا

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید