اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

نوآوری در تزئینات دیجیتال با Digicol Next از Smaltochimica ادامه پیدا می‌کند

چسب‌های دیجیتال پایه آب Digicol Next، در عین تضمین اعمال بی‌عیب و نقص، باعث کاهش قابل توجه تمام پارامترهای آلایندگی مهم در برنامه‌های معمول نظارت بر محیط‌زیست می‌شوند.

در لاین چسب‌های پایه آب جدید Smaltochimica که Digicol Next نام دارند و برای تزئینات سرامیکی دیجیتال تولید شده اند، عملکرد کاربردی عالی با فرمولاسیون پیشرفته­ برای محافظت از ایمنی و سلامتی انسان و محیط‌زیست، ترکیب شده اند. Digicol Next به لطف نمایش مجموعه­ای از­ سطوح سرامیکی ساخته شده توسط تولیدکنندگان ایتالیایی پیشرو در حوزه کاشی و سرامیک در غرفه Smaltochimica، توجه متخصصان صنعتی حاضر در نمایشگاه  Cersaie 2022 را به خود جلب کرد.

در تولید این مجموعه محصولات از چسب‌های جدید استفاده شده بود. در سال‌های اخیر کل زنجیره تولید سرامیک تغییرات عمده‌ای را از سر گذرانده و امروزه سرامیک به یک متریال مبلمان ارزشمند، با زیبایی‌شناختی برجسته و عملکرد فنی عالی تبدیل شده است. چنین تغییرات گسترده‌ای تا حد زیادی مرهون اعمال تزئینات جوهرافشان و استفاده گسترده از افکت‌های دیجیتال و چسب‌هایی است که امکان ایجاد سطوح پیچیده و ماهرانه را فراهم آورده اند.

Smaltochimica به عنوان یکی از پیشگامان تولید و توسعه چسب‌های دیجیتال، تعهد عمیقی به حفاظت از محیط زیست دارد. این مجموعه با تلاش در زمینه تحقیق و توسعه مداوم و توسعه راه حل‌های نوآورانه به دنبال ترکیب عملکرد بالا با پایداری است. مجموعه محصولات NEXT حتی در مقادیر استفاده زیاد (تا g/m290-100) نیز، میزان انتشار ترکیبات آلی فرار، کربن ارگانیک کل، آلدئیدها و مواد منتشره بد بو را در مقایسه با محصولات معمول رایج و چسب‌های دیجیتال پایه حلال (ECO) به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند.

چسب‌های سری NEXT برای برآورده کردن نیازهای زیبایی‌شناختی مختلف (از براق تا مات ضد نور) و در طیف گسترده‌ای از بافت‌های مختلف عرضه شده اند. این چسب‌ها از مزیت ایجاد تصاویر کاملا مشخص، تسطیح خوب بافت نهایی و زمان خشک شدن طولانی که به امکان استفاده از مقادیر قابل توجهی گریت و حتی ایجاد حالت سه بعدی منتهی می‌شود نیز بهره می‌برند.

امکان استفاده از NEXT 01 و NEXT 02 در هدهای چاپ Seiko RC1536 LWB به تایید رسیده است.

مقالات مرتبط

بازگشت هفته اوپن BMR

بازگشایی ویژه گالری BMR در Scandiano در طول هفته Cersaie 2023موضوع نسخه بعدی هفته اوپن BMR “محصولات در بخش‌های انتهایی خط تولید” خواهد بود. این

شرکت Poppi Clementino در نمایشگاه Uniceramics

این متخصص سیستم‌های بازیابی انرژی، بازخورد مثبتی از بازدیدکنندگان نمایشگاه فناوری صنایع سرامیک چین دریافت کرد. Poppi Clementino امسال در نمایشگاه فناوری صنایع سرامیک با

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید