اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

آسیاب تر با راندمان بالا

Certech نوع جدیدی از سیستم آسیاب تر را توسعه داده‌ ­است که از لحاظ بهره­‌وری بیشتر و صرفه‌­جویی در مصرف انرژی، بسیار قابل توجه است.

certech logo elenco

در سال­‌های گذشته Certech برای ایجاد و توسعۀ نوع جدیدی از ماشین آلات آسیاب تر مواد اولیه، همکاری نزدیکی با مدیران فنی، آزمایشگاهی و تولیدی چندین شرکت سرامیکی داشته‌ ­است.

این تلاش‌­های مشترک در زمینۀ تحقیق‌­و­توسعه، به ایجاد سیستم منحصر به ­فردی منتهی شده که متفاوت از راه­‌کارهای موجود در بازار است و مجموعه‌­ای از نوآوری­‌های تکنولوژیکی مرتبط با ثبت اختراعات ایتالیایی و بین­‌المللی را ارائه می‌­دهد.

 بهره‌­وری بیشتر

پلنت تولیدی آسیاب تر که به­ وسیلۀ Certech توسعه داده ­شده‌­اند، به بالمیل‌های مدولار MCM مجهز هستند و در عین حفظ ظرفیت ثابت، بهره‌­وری بیشتر را تضمین می­‌کنند.

ماژول­‌های مختلف کاملا از یک‌دیگر مستقل هستند. اولین ماژول کاملا شبیه یک آسیاب مداوم معمولی کار می­‌کند و دارای یک مارپیچ ورودی برای شارژ آسیاب است. از یک صفحۀ بزرگ ارتعاشی، که بین ماژول­‌های دوم و سوم نصب شده­‌است، برای حذف مواد سخت‌­دانه بزرگ که به ­وسیلۀ ماژول دوم آسیاب نشده­‌اند استفاده می‌­شود. با این کار تنها مواد آماده و ریز به ماژول سوم فرستاده می‌­شوند و کسر جدا­شده برای آسیاکاری مجدد، دوباره به اولین ماژول برگشت داده می‌­شود.

دیافراگم ­های دوتایی در ورودی و خروجی ماژول‌­های اول و سوم نصب شده‌­اند. با این کار مقدار مواد آسیا شده به %60 حجم می‌­رسد، مقدار بار شارژ آسیاب به مقدار قابل توجهی بیشتر می‌­شود و تعداد نقاط تماس در محیط آسیاب هم افزایش پیدا می‌­کند. به این ترتیب مقدار تولید افزایش می­‌یابد.

صرفه ­جویی در مصرف انرژی

نتایج به­ دست آمده حاکی از این هستند که افزایش مقدار آسیاب شده به %60 (در مقایسه با %45 آسیاهای مدولار مداوم معمولی) باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در مقدار مصرف انرژی در طول عملیات می­‌شود. به­ منظور کاهش مصرف انرژی، مقدار لغزش در ماژول ­‌های دوم و سوم با استفاده از یک سیستم پمپاژ اجباری برای ایجاد لغزش در ماژول­‌ ها و لوله‌ ­ای که به‌ ­طور ویژه برای خروجی آسیاب طراحی ­شده، افزایش داده شده است.

نبود محدودیت­‌های کارگاهی

استفاده از پمپ‌­های گریز از مرکزی که به­ طور ویژه و داخلی برای تغذیۀ ماژول­‌های دوم و سوم طراحی و ساخته­ شده‌­اند باعث شده تا آسیاب های مدولار Certech کاملا مستقل باشند. در این حالت چیدمان کارخانه می‌­تواند بر همان مبنای آسیاهای مدولار سنتی مداوم باشد و در عین حال اسیر محدودیت‌­های کارگاهی هم نشویم. در این آسیاب‌ها امکان نصب افقی یا عمودی با حفظ خصوصیات وجود­ دارد. در برخی موارد مجموعه‌­ای متشکل از چندین آسیاب مدولار در دو ساختمان مجزا نصب شده­­ اند.

CERTECH tecnologia800

مقالات مرتبط

بازگشت هفته اوپن BMR

بازگشایی ویژه گالری BMR در Scandiano در طول هفته Cersaie 2023موضوع نسخه بعدی هفته اوپن BMR “محصولات در بخش‌های انتهایی خط تولید” خواهد بود. این

شرکت Poppi Clementino در نمایشگاه Uniceramics

این متخصص سیستم‌های بازیابی انرژی، بازخورد مثبتی از بازدیدکنندگان نمایشگاه فناوری صنایع سرامیک چین دریافت کرد. Poppi Clementino امسال در نمایشگاه فناوری صنایع سرامیک با

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید