اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

EnerVit: کارآمد و آماده کار با گاز H2

Keramischer OFENBAU در حرکت به سوی استفاده از کوره‌های هیدروژنی است. استفاده از این سیستم جدید با نام EnerViT H2، منجر به صرفه‌جویی فوری در مصرف انرژی و کاهش انتشار گازهای آلاینده شده و امکان استفاده از %100 هیدروژن در آینده را دارد.

تغییرات اساسی سیستم‌های انرژی و چرخه تامین در جهان، در کنار افزایش شدید قیمت­­ حامل‌های انرژی، چالش‌های فروانی را برای شرکت‌ها در اقصی نقاط جهان ایجاد کرده است. صنایع سرامیک نیز از این شرایط مستثنی نبوده اند و چاره‌ای جز انطباق سریع با سناریوی جدید ندارند. Keramischer OFENBAU که به‌طور تخصصی در زمینه کوره‌های صنعت سرامیک فعالیت می‌کند، ارائه‌دهنده سیستم‌های کارآمد، قابل اعتماد، با بهره‌­وری انرژی بالا و قادر به پاسخگویی به نیازهای کنونی است.

رویکرد این مجموعه در دهه‌های اخیر به ارائه راه‌کارهای انقلابی مانند سیستم EnerVit منتهی شده است. اعمال بهبود و به روز رسانی‌های دائمی در سیستمی که نخستین بار ده سال پیش به بازار عرضه شد، EnerVit را به یک محصول کاملا مدرن و پیشرفته تبدیل کرده است.

سیستم‌های EnerViT برای نصب روی کوره‌های جدید تولید شده اند، با این وجود امکان نصب در کوره‌های قدیمی در حال کار و صرفه‌جویی تا 50 درصدی در مصرف انرژی را دارند. در­کنار­هم قرار گرفتن تکنولوژی‌های پختی که نیاز کمی به تعمیر و نگهداری دارند و تکنولوژی اندازه‌گیری ZrO Lamdda به بهبود عملکرد و همچنین کاهش مصرف سوخت و انتشار کمتر گازهای گلخانه‌ای منجر شده است.

یک کوره­ جدید راندمان بالا و مجهز به EnerViT، قابلیت جایگزینی با سه کوره را داشته، اطمینان پذیری بالا و بالاترین سطح کیفیت را تضمین می‌کند. امکان استفاده از این کوره‌ها در پخت ملزومات بهداشتی، ظروف غذاخوری و همچنین سرامیک‌های فنی و ساختمانی وجود دارد.

Keramischer OFENBAU به لطف تجربه و تخصص چندین ساله اعضای تیم فنی خود قادر به برآورده کردن تمام نیازهای تولید است. موفقیت‌های Keramischer OFENBAU تعهد مجموعه به نوآوری را بیشتر کرده­ و این شرکت را به سوی معرفی معیارهای جدید سوق می‌دهد.

با وجود آن­که افزایش بهره‌وری انرژی کوره‌ها حرکت در مسیر درستی محسوب می‌شود، اما کوره‌ها در آینده کربن خنثی خواهند بود. Keramischer OFENBAU بسته به نیاز کاربر، کوره‌هایی با منابع جایگزین تامین حرارت، مانند گرمایش الکتریکی می‌سازد. از آنجا که برق رسانی به کارخانه‌هایی که در حال حاضر وجود دارند همیشه امکان‌پذیر یا مطلوب نیست، این کارخانه آلمانی درصدد تولید کوره‌هایی است که از هیدروژن به عنوان سوخت اولیه استفاده می‌کنند. استفاده از این سیستم جدید منجر به صرفه‌جویی فوری در مصرف انرژی و کاهش انتشار گازهای آلاینده شده و امکان استفاده از %100 هیدروژن در آینده را دارد. در صورت تامین محلی هیدروژن، اعمال تغییرات کوچک در کوره‌ها باعث بهینه سازی و کربن خنثی شدن آن­ها می‌شود.

Keramischer OFENBAU با ایجاد تعادل بهینه بین انرژی و بهره‌وری اقتصادی و حفظ تمرکز بر پایداری، استانداردهای جدیدی را در حوزه انرژی ایجاد کرده است. این مجموعه در پروژه‌های تحقیقاتی شرکای متعددی همکاری داشته و همواره درصدد تبدیل فرآیندهای کلاسیک گازسوز به راه‌کارهای مبتنی بر استفاده از منابع جایگزین انرژی از (بیوگاز تا هیدروژن خالص) و همچنین گرمایش الکتریکی بوده است. استفاده هوشمندانه از فناوری‌های نوآورانه و مواد وزنی بهینه در کوره‌های بسیار کارآمد Keramischer OFENBAU، با به حداقل رساندن مصرف سوخت فسیلی به حفاظت از محیط زیست، افزایش ارزش افزوده و امنیت انرژی برای کاربران منتهی شده است.

در محصولات Keramischer OFENBAU، کارایی و نوآوری در کنار تمرکز خدمات بر نیازهای مشتریان قرار دارند. Keramischer OFENBAU پس از مشاوره اختصاصی، با تخصص بالا، اطمینان‌پذیری فراوان و شفافیت، محصولات مورد نظر را با کیفیت بالا و قابلیت کاربرد در آینده به مشتریان خود عرضه می‌کند.

مقالات مرتبط

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید