اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

فناوری‌های جدید DRY LINE از TECNO DIAMANT

تکنسین‌های آزمایشگاه تحقیق و توسعه Tecno Diamant چرخ ساینده الماسه فلزی نوآورانه‌ای را برای سایش خشک و فرایند گونیا کردن توسعه داده‌اند.

tecnodiamant logo elencoخطوط جدید و نوآورانه سایش خشک که مبتنی بر فناوری گونیا کردن (squaring) و برش کاملاً بدون آبِ در کاشی‌های سرامیکی هستند، در بازارها از ایالات متحده تا اروپا و آسیا شاهد رشد زیادی می‌باشند.

در این زمینه، تکنسین‌های تحقیق و توسعه Tecno Diamant چرخ ساینده الماسه فلزی نوآورانه‌ای را برای سایش خشک و فرایند گونیا کردن تولید کرده‌اند که شامل مجموعه کاملی از گریت‌ها با اندازه‌های ذرات از بسیار درشت تا بسیار ریز برای همه انواع ماشین‌ها می‌باشد. این ابزارهای سایش برای انواع ماشین‌های دارای ساختار پیوسته و یا چند مرحله‌ای و دارای استراکچر بدون صدا می‌باشد و برای سایش پرسلان پولیش شده یا لعاب‌دار، کاشی تک پخت و دو پخت و منوپروزا مناسب و در دسترس هستند.

به منظور بهبود کیفیت و دوام چرخ‌های ساینده، Tecno Diamant در حال توسعه دادنِ چسباننده‌های (binder) فلزی جدید است که می‌توانند جهت نرخ‌ها و سرعت‌های بسیار بالای باربرداری تاب بیاورند.

همچنین این شرکت مجموعه‌ای از ابزارهای الماسه رزینی را برای گونیا کردن، چمفرینگ (پَخ‌زنی) و میکرو چمفرینگ توسعه داده است که از لحاظ باربرداری و پرداختکاری نتایج عالی ارائه می‌دهند.

به لطف تجربه‌ای که در طول سال‌ها به دست آمده است، Tecno Diamant قادر است تا ابزارها و راه‌حل‌هایی را برای هر درخواست ویژه‌ای پیشنهاد دهد. همه ابزارها با ابعاد و اتصالات مورد نیاز و در همه اندازه‌های باند شیاردار و پیوسته تأمین می‌شوند.

ابزارهای الماسه Dry شرکت Tecno Diamant بر روی مواد مختلط به نتایج عالی دست یافته‌اند؛ از جمله برداشتنِ cm 6 به ازای هر مدول (پیمانه) روی لاپاتوی تمام بدنه (lappato full body) و برداشتنِ cm 1 به ازای هر مدول روی سطوح بسیار ضخیم mm 30. همچنین سرعت‌های بسیار بالای فرآوری، امکان افزایش قابل توجه در بهره‌وری را از لحاظ تعداد قطعات بر دقیقه فراهم می‌آورد.

تیغه‌های الماسه Dry برای بریدنِ استون‌ور پرسلانی، کاشی تک پخت و هر نوع ماده سرامیکی پولیش شده و لعاب‌دار در انواع، ضخامت‌ها و اندازه‌های ذره مختلف در دسترس هستند و سختگیرانه‌ترین تقاضاهای بازار را برآورده می‌سازند و مصرف پائین دیسک و کیفیت بالای به دست آمده در هر دو مرحله پیش – برش و برش را تضمین می‌نمایند.

مقالات مرتبط

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید