اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

کاهش هزینه‌های تولید با فرآیندهای دکوراسیون Cefla Finishing

فرآیندهای اعمال تزئینات سرامیکی جدید باعث کاهش مصرف انرژی می­شوند. کسب‌و­کار پر رونق‌تر و فرصت کسب درآمد بیشتر با استفاده از روش‌های "سبز" نوین تزئینات سطوح سرامیکی. فناوری نوآورانه ارائه شده توسط Cefla Finishing به کاهش هزینه‌­های مربوط به انرژی منتهی شده و این ویژگی برای تولیدکنندگان یک مزیت رقابتی در بازارهای بین‌المللی به شمار می‌آید.

770px content post cefla ceramiche 04

کاشی‌ها و اسلب‌های دیواری پتانسیل کاربرد زیادی دارند و بنابراین جای تعجبی ندارد که شاهد رشد پایدار تعداد و انواع کاربردها در بخش طراحی آن‌ها هستیم. به لطف فناوری‌های جدید (که نخستین و بهترین آن‌ها توسط Cefla Finishing توسعه یافته است) در حال حاضر از سرامیک در سطوح عمودی نیز استفاده می‌شود. در کنار هم قرار گرفتن دیوارها و اسلب‌های سرامیکی باعث ترکیب استحکام، دوام و زیبایی قابل سفارشی سازی با یکدیگر شده و این ماده به حداکثر پتانسیل خود رسانده است.

دکوراتورهای سرامیک علیرغم این فرصت جدید هنوز باید در این بازار پرتقاضا با نوسان و افزایش اخیر قیمت انرژی که تاثیر بسیاری بر آینده بسیاری از شرکت‌ها گذاشته است، دست و پنجه نرم کنند. در حقیقت هر اندازه که هزینه‌های بالای انرژی مانعی در سر راه گسترش این صنعت هستند، نوآوری‌های تکنولوژیکی عاملی هستند که به ایجاد تفاوت می‌انجامند.

بهینه سازی روش‌های سنتی تزئینات و تکنیک‌های جدید

تجربه شصت ساله در فرآیند تکمیل و فرهنگ شرکتی مبتنی بر نوآوری و مشارکت نزدیک با تامین‌کنندگان جوهر و رنگ، امکان بازنگری کامل در روش‌های سنتی تزئینات سرامیکی را برای Cefla Finishing ایجاد کرده‌ است.

فرآیندهای نوآورانه Cefla Finishing با ارائه منابع جدید به دکوراتورهای سرامیک، این امکان را ایجاد می‌کند تا با هزینه‌های پایین‌تر تولید، کیفیت کار بهتر و آزادی بیان کامل را به مشتریان خود ارائه دهند.

770 cefla ceramiche 03 web

فرآیندهای چاپ دیجیتال دما پایین Cefla Finishing و فرآیند رنگ جامد از انرژی کمتری در سیستم خشک‌کردن استفاده می‌کنند و در نتیجه هزینه کمتری برای شرکت‌ها به همراه خواهند داشت. کوره‌های لامپ UV و Excimer مقدار مصرف را پایین نگه داشته و امکان تولید هر دو سطح مات و براق را برای تولید­کنندگان ایجاد می‌کنند.

راندمان فناوری‌ها هم نقش مهمی در مهار هزینه‌های تولید دارند. فناوری‌های Cefla Finishing کیفیت، کارائی و پایداری زیادی دارند. در میان مزایای متعدد می‌توان به سیستم اختراعی گردش مجدد اشاره کرد که امکان استفاده از مقدار مناسب و بدون ضایعات جوهر را با نتایج نهایی بی‌عیب و نقص به تولیدکنندگان ارائه می‌دهد.

نه تنها مختص به صرفه‌جویی: مزایای دیگر Cefla Finishing

علاوه بر صرفه جویی دکوراتورهای سرامیکی که قصد سرمایه‌گذاری بر نوآوری را دارند می‌توانند روی مزایایی ورای حاشیه سود حساب کنند..

روش‌های جدید تولید، انعطاف پذیری فوق‌العاده‌ای دارند و در نتیجه تقاضای رو به رشد برای سفارشی سازی را برآورده می‌کنند. رندر عالی رنگ، طیف رنگ گسترده، امکان استفاده از جوهرهای جدید فلزی و باز تولید واقعی هر RAL یا Pantone رنگ، فرصت‌های هیجان‌انگیز بیشتری را به مصرف کنندگان ارائه می‌دهند. این امکانات جدید علاوه بر امکان عرضه خلاقیت بیشتر، در بازارهای جدید را نیز به روی این فناوری می‌گشاید.

770 cefla ceramiche 02 web

در نهایت با کاهش محدودیت‌های تولید، بهبود فرآیندها و رقابتی بودن تولید، فرصت‌های تجاری چند برابر می‌شوند.

از این رو جهانی از فرصت‌های جدید در وبسایت Celfa Finishing با آدرس celfafinishing-ceramic.com شرح داده شده، به بخش سرامیک اختصاص داده شده است.

مقالات مرتبط

رویکرد بیومیمتیک در فرآیند طراحی Tenagreen

بایندرهای جدید Tenagreen امکان تولید اسلب‌های نازک‌تر، کاهش مصرف گاز طبیعی مورد نیاز برای پخت و استفاده از خاک‌های بازیافتی و یا خاک‌هایی با کیفیت

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید