اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

بازیگران بزرگ صنعت چینی بهداشتی در جهان

Roca، Kohler، Geberit  و Toto در رتبه بندی تولید کنندگان لوازم بهداشتی سرامیکی جهانی بر اساس حجم تولید در سال 2020 پیشرو هستند. ببینید چه کسی بعدی است.

گروه چند ملیتی اسپانیایی Roca با تولید 30.3 میلیون قطعه در سال 2020 و کارخانه‌های تولیدی در اروپا، آمریکای جنوبی، شمال آفریقا و آسیا، خود را به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده لوازم بهداشتی سرامیکی در جهان تایید می‌کند. تولید آن با برندهای Roca، Laufen، Celite، Incepa، Parryware، Jika، Ying،Santeri  و Santek به فروش می‌رسد.

گروه US Kohler با ظرفیت تولید تخمینی 25 میلیون قطعه، در 13 کارخانه در ایالات متحده آمریکا، مکزیک، برزیل، فرانسه، مراکش، تایلند، هند، اندونزی و چین نصب شده است.

سومین در رتبه بندی، گروه سوئیسی Geberit برندهای( Kolo ،Keramag ،Ido ،Ifo ،Colombo ،Koralle ،Selles ،Allia ،Pozzi Ginori ،Porsgrund،Sphinx) است که می‌تواند روی ظرفیت تولید تخمینی 14.5 میلیون قطعه، نصب شده در کارخانه های اروپایی آن در فنلاند، سوئد، لهستان، آلمان، سوئیس، فرانسه، پرتغال، ایتالیا و اوکراین حساب کند.

پس‌از Geberit گروه ژاپنی Toto قرار دارد که سال 2020 را با تولید 12 میلیون قطعه را در 4 کارخانه خود در ژاپن و 10 قطعه دیگر در چین، تایوان، اندونزی، هند، ویتنام، تایلند، ایالات متحده آمریکا و مکزیک به پایان رساند.

آخرین اطلاعات در خصوص سایر تولید کنندگان برتر جهان در شماره 51 نشریه گزیده دنیای سرامیک منتشر خواهد شد. 

مقالات مرتبط

از سر گرفته شدن رشد صادرات چین

رشد 6.2 درصدی صادرات صنعت کاشی و سرامیک چین در سال 2023، روند نزولی سال‌های قبل را معکوس کرد.صنعت کاشی و سرامیک چین با رشد

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید