اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

نقش‌آفرینان بزرگ بخش ملزومات بهداشتی

مجله Ceramic World Review بر اساس حجم تولید، رتبه‌بندی تولیدکنندگان ملزومات بهداشتی سرامیکی را به روز می‌کند. نقش پیشروی Roca، Kohler، Toto و Geberit همچنان حفظ خواهد شد.

گروه چندملیتی اسپانیایی Roca با تولید 34.8 میلیون قطعه در سال 2021 و داشتن کارخانه‌های تولیدی در اروپا، آمریکای جنوبی، شمال آفریقا و آسیا نقش خود به عنوان بزرگترین تولیدکننده ملزومات بهداشتی سرامیکی به ثبت رساند. محصولات این مجموعه با نام‌های تجاری Roca ،Laufen ،Celite ،Incepta ،Parryware ،Jika و Ying به فروش می‌رسند. این گروه اسپانیایی که در آگوست سال 2021 بخش کاشی خود را به گروه مکزیکی Lamosa فروخت سال مالی را با گردش مالی 2053 میلیون یورو به پایان رساند. این مقدار %21.9 رشد را نسبت به سال 2020 نشان می‌دهد.

گروه آمریکایی US Kohler با ظرفیت تولید تخمینی 25 میلیون قطعه، دارای 15 کارخانه در ایالات متحده آمریکا، مکزیک، برزیل، مراکش، تایلند، هند، اندونی و چین است. گروه ژاپنی Toto با تولید 13 میلیون قطعه در 4 کارخانه در ژاپن و 10 کارخانه دیگر در چین، تایوان، اندونزی، هند، ویتنام، تایلند، ایالت متحده آمریکا و مکزیک در رتبه سوم قرار دارد.

پس از Toto، گروه سوئیسی Geberit (برند های Kolo ,Keramag ,Ido ,Ifo ,Colombo ,Koralle ,Selles ,Allia PozziGinori ,Porsgrund ,Sphinx) قرار دارد که دارای ظرفیت تخمینی تولید 14.5 میلیون قطعه در کارخانجات اروپای خود در فنلاند، سوئد، لهستان، آلمان، سوئیس، فرانسه، پرتغال، ایتالیا و اوکراین است.

رتبه‌بندی 30 گروه بزرگ جهانی را در شماره بعدی نشریه گزیده دنیای سرامیک مطالعه کنید.

مقالات مرتبط

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید