اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

سرمایه‌گذاری Akij بنگلادش در ریخته‌گری تحت فشار Sacmi

این شرکت بنگلادشی که هم­‌اکنون نیز یکی از مشتریان قدیمی Sacmi در بخش کاشی محسوب می‌­شود، قصد دارد تا با این سرمایه­ گذاری به اهداف بلند پروازانۀ تولیدی و کیفیتی خود در بخش سرویس­‌های بهداشتی دست پیدا­ کند.

logo akij cww intAkij بنگلادش با خرید اولین دسته از تجهیزات ریخته‌­گری جدید که شامل دو دستگاه ریخته‌­گری چند قالبۀ BMP است، سرمایه­‌گذاری خود را در بخش فناوری Sacmi افزایش داده‌­است. هدف Akij از این کار دستیابی به اهداف جدید در بخش استانداردهای کیفیتی تجهیزات بهداشتی و همچنین افزایش بهره­‌وری به 1.2 میلیون قطعه در سال است. این دستگاه­‌ها با مجهز بودن به مخزن تغذیه و گرمایش لغزشی (RBS) و قالب­‌های رزینی، بسیار کارآمدتر و بادوام ­تر از قالب­‌های گچی سنتی هستند و به بهبود کیفیت محصول نهایی کمک می­‌کنند.

این محصول شامل دو مدل قالب برای مخازن آب سرویس بهداشتی و درهایشان و همچنین دو مدل قالب پایه است. در مجموع در اولین خط ریخته­‌گری 13 قالب دو حفره­‌ای برای تولید پایه به همراه 14 قالب (دو یا سه حفره­‌ای) برای تولید درب و مخزن در خط دوم BMP ارائه­ شده‌­اند. این چرخه با کاستن از زمان عملیات دستی (که در این پیکربندی به قالب­ برداری قطعه محدود می‌شود) تقریبا یک ساعت طول می­‌کشد.

تولید ­کنندۀ بنگلادشی سرامیک که درحال ­حاضر مشتری قدیمی بخش کاشی Sacmi است با این سرمایه­ گذاری گام مهمی برای افزایش قابلیت رقابت‌­پذیری خود در بازارهای اروپا و خاورمیانه برخواهد داشت. این شرکت قصد دارد تا برای بهبود بیشتر کیفیت محصولات خود و بالا بردن سطح کارایی و اتوماسیون دو سیستم دیگر Sacmi BMP را نیز به­ کار بگیرد.

مقالات مرتبط

Isvea: تمایز طراحی ایتالیائی

این تولیدکننده ترکیه‌ای ملزومات بهداشتی قصد دارد صادرات خود به آمریکای شمالی و جنوبی، فرانسه، آلمان، بریتانیا و منطقه اقیانوس آرام را در سال 2024

ادامه همکاری Ceramica Globo و Setec

واحد جدید آماده‌سازی بدنه Setec، در تاسیسات Ceramica Globo که پیشتر برای تامین مخازن لعاب مورد استفاده قرار می‌گرفت، در Castel Sant Elia آغاز به

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در