اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

سیستم اتوماتیک تغذیه رنگ از شرکت Vibrotech

راهکار شرکت ویبروتک در مدیریت بهینه مصرف، صرفه‌جویی در مصرف جوهرهای چاپ دیجیتال و نیروی کار مرتبط

certech vibrotech logoشرکت ویبروتک که عضو گروه Certech نیز می‌باشد با تخصص در فیلتراسیون با کیفیت بالا و سیستم‌های تخلیه رنگ، به تلاش‌های خود در زمینه تحقیق و توسعه محصولات در نوک پیکان تکنولوژی ادامه می‌دهد.

این راهکارها بنابر نیاز مشتری و به منظور بهینه‌سازی تولید و ذخیره‌سازی انرژی ایجاد شده‌اند.

یک نمونه از این راهکارها به سیستم تغذیه جوهر چاپ دیجیتال مربوط است که اجازه مدیریت در مصرف و در نتیجه صرفه‌جویی خوبی در مواد مصرفی و نیروی انسانی ایجاد گردد. رنگ در این سیستم به صورت مداوم با گردش و اختلاط در تانک‌های ویژه ذخیره می‌شوند. در این حالت چیدمان و استقرار بهتری برای تانک‌های ذخیره‌سازی سریع و انتقال‌دهنده رنگ مورد نیاز چاپ دیجیتال میسر می‌شود.

شرکت ویبروتک Vibrotech در ایتالیا با فضای 3500 مترمربع فعال بوده و در کشورهای مکزیک، ایالات متحده و اسپانیا نیز با زیر شاخه‌های تولیدی شرکت Certech مشغول فعالیت می‌باشد.

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه جدید Sicer Group در هند

این تولیدکننده لعاب و رنگ ایتالیائی، با افتتاح شعبه جدید خود در Morbi، درصدد گسترش جهانی برند خود است.Sicer که یکی از تولیدکنندگان با سابقه

افتتاح انبار HOB CERTEC در ایالات متحده

این تولیدکننده رولرهای کوره‌های سرامیک، با افتتاح یک انبار جدید در Newport، Delware فروش و ارائه محصولات به مشتریان آمریکایی را با سهولت بیشتری پیگیری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید