اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

خریداری Continua+ 2000 جدید توسط Trung Do

با این فروش که اولین فروش به تایلند است، تعداد فروش جهانی کامپکتور اسلب Sacmi به 100 عدد رسید.

Trung Do تولید­کنندۀ برجستۀ سرامیک در Vinh (استان Nghe An  در 300 کیلومتری هانوی)، سفارش اولین خط Sacmi Continua را برای نصب در ویتنام امضا کرد.

این تولید­کننده که از قدیمی‌­ترین مشتریان Sacmi به ­شمار می‌آید قصد دارد تا با روند جدید بازار در تولید اسلب­‌های دکوراتیو بزرگ همراه شده و دامنۀ محصولات درجه یک خود را برای صادرات به بازارهای جهانی مانند ایالات متحده و ژاپن بهبود بخشد.

  این قرارداد معنای دوگانه‌­ای برای Sacmi دارد. از طرفی اولین محمولۀ Sacmi Continua به ویتنام به ­عنوان چهارمین تولیدکنندۀ بزرگ کاشی در جهان است و از سوی دیگر هدف بزرگ فروختن 100 دستگاه کامپکتور که از ابتدای راه ­اندازی فناوری ابتکاری برای تولید اسلب­‌ها و صفحات بزرگ توسط Sacmi ارائه شده­ است را محقق می‌­سازد.

Trungdo int3

این راه­ حل­ خاص –Continua+ 2000 – برای تولید قطعات بزرگ با و یا بدون رگۀ داخل بدنه طراحی شده و سیستم کنترل چگالی و ضخامت DMX  را نیز به کار گرفته­ است. همچنین این خط از آخرین نسل سیستم دکوراسیون دیجیتال Sacmi DHD بهره می‌­برد. کارخانۀ کامل که در نیمۀ دوم سال 2021 نصب و راه­ اندازی می­‌شود شامل خشک‌­کن 5 لایه،  یک کورۀ یک لایۀ 260 متری و خطوط بسته­‌بندی/ مرتب‌­سازی است. این کارخانه یکی از به ­روز­ترین کارخانجات در کل منطقۀ آسیا- اقیانوسیه (ASEAN) است که طیف وسیعی از اسلب­ هایی با اندازۀ 2400x1600میلیمتر و اندازه­ های فرعی مربوطه را تولید خواهد کرد.

مزیت دیگر این پیکربندی علاوه بر امکان تولید محبوب‌­ترین اسلب­ های موجود در بازار، افزایش کارایی کلی خط تولید است. این کار با نصب آرایۀ کاملی از موارد کنترلی (مانند MDH) رویContinua+ 2000   ایجاد شده که با کنترل بازخورد فرایند را طوری تغییر می­‌دهند که از مخلوط شدن کامل مواد اولیه و بچ های تولیدی مطمئن شده و انتظارات را برآورده کنند.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید