اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

صنعت سرامیک ایتالیا تاکنون 350 میلیون یورو از دست داده است!

کنفدراسیون سرامیک ایتالیا آمار نهایی سال 2019 را اعلام کرد و ارزیابی اولیه از تأثیر همه گیری بیماری در صنعت کاشی سرامیک را انجام داد.

giovanni savorani 2 elencoوی گفت: “طی دو ماهی که در قرنطینه بودیم، این بخش از صنعت، گردش مالی بیش از 350 میلیون یورو را از دست داده است و مجبور شده ایم تا از طرح خزانه کارکنان دولت بصورت گسترده استفاده کنیم ، ریسک بیماری حداقل تا کریسمس ادامه دارد. اما مشاغل صرفا با فرمان های حکومتی قابل نجات نیستند. برای شروع مجدد اقتصاد و بازگشت به اشتغال ، سرمایه گذاری ، بروکراسی ساده و پشتیبانی مستقیم از مشاغل نیاز داریم. ” پس از این سخنان ، جیووانی ساوورانی که برای دوره دو ساله 2020-2021 ، توسط نشست سالانه اعضا که در 9 ژوئن برگزار شد به اتفاق آرا بعنوان رئیس مجدد کنفدراسیون سرامیک انتخاب شده بود، در مورد اثرات همه گیری این بیماری ارزیابی هایی را ارائه می دهد. 

ساوریانی ادامه می دهد: “ارایه پیش بینی در سال جاری عملا غیرممکن است زیرا بازار داخلی در حال حاضر متوقف است و همه گیری به سرعت و با بازه های زمانی مختلف در تقریباً همه بازارهای خارجی توسعه یافته است و تخمین اثر آن بر صادرات ما غیرممکن است.” وی گفت: “آنچه مسلم است این است که مشوق های مالیاتی 110٪ که برای بهره وری انرژی گنجانده شده در قالب فرمان به اصطلاح Relaunch ، ممکن است محرک فوق العاده ای برای بهبود صنعت ساختمان و به تبع بخش صنعت ایجاد کند که در این خصوص منتظر کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمینه های کاربردی هستیم .

 نتایج نهایی سال 2019

نتایج چهلمین بررسی آماری سالیانه صنعت سرامیک ایتالیا در جلسه سالیانه اعضا ارائه شد. در سال 2019 ، کل گردش مالی نسبت به سال قبل از نظر ارزش (-0.7٪) 6.5 میلیارد یورو پایدار ماند ، از این میزان 4.8 میلیارد یورو مربوط به صادرات بود.

حدود 80٪ از کل گردش مالی توسط صنعت کاشی سرامیک تولید شده است که شامل 135 شرکت با 224 کارخانه و 19318 کارمند (274 نفر کمتر از سال 2018) است. در سال 2019 ، میزان کل فروش با ۷.۸ درصد کاهش به 406.9 میلیون متر مربع و تولید کاشی با 3.56٪ کاهش به 400.7 میلیون متر مربع رسید. فروش داخلی تقریباً ثابت باقی مانده است (83.5 میلیون متر مربع ، + 1.3٪) و ارزشی معادل 832 میلیون یورو را تولید می کند. صادرات اندکی کاهش یافت و با ایجاد ارزشی معادل 4.5 میلیارد یورو (-0.83٪) به 323.4 میلیون متر مربع (3/1٪) رسید و 84٪ از کل گردش مالی این بخش را از آن خود نمود که در مقایسه با سال قبل( 5.34 میلیارد یورو -0.73٪) تقریبا ثابت ماند. 

“در سال 2019 ، سرمایه گذاری بالغ بر 373.1 میلیون یورو (7٪ از گردش مالی سالانه) ارزیابی گردید که در مقایسه با سال گذشته (زمانی که هنوز مشوق های مالیاتی وجود داشته است) ۲۵٪ کاهش یافت.

اگر به بازار داخلی تزریق انرژی که توسط مصوبه Rellunch وعده داده شده است انجام شود و 110٪ امتیاز فوق العاده برای بهره وری انرژی در نظر گرفته شود، بازارهای صادراتی از نظر داده های اولیه 2020 برای تجارت جهانی علائم اطمینان بخشی ، از جمله بهبود فروش کاشی ایتالیایی ، به ویژه در بازار ایالات متحده را نشان می دهند .

 

تولید بین المللی صنعت کاشی و سرامیک

نتایج بدست آمده شامل 135 شرکت سرامیکی که در ایتالیا فعالیت می کنند ، که البته باید آن 16 شرکت ثبت شده خارجی را که توسط 9 گروه ایتالیایی کنترل می شوندرا نیز اضافه کنیم و عمدتا در اروپا و ایالات متحده مستقر هستند میباشد.

 در سال 2019 ، این شرکت ها 3،133 نفر را استخدام کرده و 82 میلیون متر مربع کاشی تولید کردند. کل گردش مالی آنها 843 میلیون یورو (-1.8٪) بود که از این تعداد 464.7 میلیون یورو در اروپا (-3.8٪ ؛ سهم 55٪) و مابقی 378.4 میلیون یورو با فروش در آمریکای شمالی (+ 0.7٪) حاصل شد. حدود 80٪ از کل گردش مالی با فروش در همان بازاری که کارخانه ها در آن قرار دارند ایجاد شده است.

 در انتظار چرسای

اکنون باید تا 22 ژوئن منتظر تأیید نهایی این نمایشگاه جهانی پیشرو در جهان باشیم که قرار بود در تاریخ 28 سپتامبر برگزار شود پس از بیماری همه گیر ،از تاریخ افتتاح اولیه خود به 9 نوامبر موکول شد. اما در این میان ، تأیید میکنیم که قرارداد با BoognaFere تا سال 2025 تمدید می شود و همچنین طبقReaunch ، یک صندوق 600 میلیون یورویی برای حمایت از سیستم نمایشگاه ملی تجارت وجود دارد ، که برای کمک به احیای بخشهای تولید بین المللی مانند صنعت سرامیک ضروری است.

 

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید