اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

مزایای ذخیره‌سازی خودکار مواد اولیه

در سپتامبر 2020، LB موافقت‌نامه‌ای را با شرکت چند ملیتی Anatolia برای تدارک کارخانه کامل انبارش مواد اولیه در واحد تولیدی ترکیه در ازمیر امضاء کرد.

در سپتامبر گذشته، شرکت چند ملیتی کانادایی Anatolia سامانه انبارش مواد اولیه را برای واحد تولید اسلب پرسلانی در ازمیر، ترکیه به LB واگذار کرد که به خاطر سطح بالای خودکارسازی و استفاده از راه حل‌های نرم افزاری برای کنترل فرآیندها، دسترسی‌ها، تعداد، مقدار و نوع مواد اولیه ذخیره شده سرآمد است.

تا کنون موارد شناخته شده دیگری وجود نداشته است که در آن یک تولید کننده کاشی سرامیکی در جایی از دنیا، راه حلی از این نوع را انتخاب کرده باشد که نشان دهنده توجه اندکی است که این صنعت به طور سنتی به بخش انبارش مواد اولیه اختصاص داده است.

در حقیقت، انتخابی که Anatolia انجام داد پیشرفت‌های قابل توجهی را از لحاظ کارایی و در نتیجه صرفه‌جوئی اقتصادی نشان می‌دهد که به راحتی می‌توان در این منطقه از کارخانه ایجاد کرد و ثابت می‌کند که ارزش سرمایه‌گذاری عمده را دارد.

کارخانه Anatolia در تابستان 2021 به بهره‌برداری خواهد رسید و کاملاً با معیارهای صنعت هوشمند سازگار خواهد بود و منجر به موارد زیر می‌شود:

  • • کاهش طرح‌بندی کارخانه
  • • هزینه‌های مدیریتی کم‌تر
  • • اثرات زیست محیطی کم‌تر
  • • امکان کنترل از راه دور کامل.

در حال حاضر LB به خاطر توانایی‌اش در طراحی و فناوری‌های ساخت که قابلیت ردیابی و دقت را در تمام فرآیند تولید تضمین می‌کنند، به خوبی شناخته شده است. با این حال، کارخانه Anatolia گام مهم دیگری به پیش است. تدارک دسترسی به کارخانه تولیدی و سامانه مدیریت تخلیه، نشانگر انعطاف‌پذیریِ فناورانه‌ای LB در ترویج راه حل‌های یکپارچه نوآورانه با توجه به فناوری‌های سنتی تولید است و بر نقش آن به عنوان یک بازیگر اصلی در بخش عمل‌آوری پودر صحه می‌گذارد.

با راه‌اندازی کارخانه جدید انبارش مواد اولیه، Anatolia انتظار دارد تا شاهد مجموعه‌ای از مزایای مربوط به قابلیت ردیابی کل فرآیند باشد، یعنی از زمانی که ماده به کارخانه وارد می‌شود تا زمانی که توزین و به منظور تولید وارد پرس می‌شود. این کار نوعی «جعبه سیاه» ایجاد خواهد کرد که پیوندی مستقیم با داده‌های قابل تجزیه بین ماده اولیه و محصول نهایی خواهد بود. قابلیت ردیابیِ ناشی از خودکارسازی نیز باعث کاهش ضایعات و اتلاف مواد اولیه خواهد شد.

کارخانه انبارش طراحی شده توسط LB قادر خواهد بود تا مقدار کافی از مواد را برای شش ماه تولید مدیریت کند.

impianto1 int

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید