اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

موفقیت شرکت لعابیران در بازارهای صادراتی

روابط عمومی شرکت لعابیران یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ صدر تامین از موفقیت صادرات محصولات شركت به کشور سوریه خبر داد.

WhatsApp Image 2021 09 04 at 14.06.36مهندس نادر رضایی منش، مدیر عامل شرکت لعابیران با اعلام آغاز مجدد صادرات شرکت پس از یک دوره فقدان حضور در بازارهای صادراتی ، برنامه های شرکت برای توسعه این بخش از کسب و کار و تمرکز بیشتر در بخش صادرات را یکی از استراتژی های اصلی شرکت اعلام  نمود.

وی اظهار داشت شرکت لعابیران با تکیه بر دانش فنی، تیم مجرب و تخصصی و همچنین بالاترین ظرفیت تولیدی لعاب و فریت کشور توانسته است سهم قابل توجهی در تامین مواد اولیه صنایع کاشی و سرامیک بازار داخلی و کشورهای هم‌جوار داشته باشد و در حال حاضر به عنوان تنها شرکت بورسی در حوزه لعاب کاشی و سرامیک، برخود واجب دانسته تا در راستای اجابت فرمان اقتصاد مقاومتی سهمی در توسعه صادرات غیر نفتی کشور داشته باشد.

رضایی منش اظهار داشت، محصولات صادراتی شرکت انواع فریت های ویژه صنعت کاشی و سرامیک می باشد که پس از حضور در بازار کشور ترکیه در حال حاضر به کشور سوریه ارسال شده است و امید آن داریم تا به صورت هدفمند و در جهت توسعه صادرات به کشورهای منطقه، سبد کاملی از محصولات مشتمل بر انواع فریت، لعاب، پودر چاپ، وتروزا ،شوگر و رنگ‌دانه های سرامیکی را عرضه و به پیشرفت در حوزه صادرات دست یابیم.

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید