اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

گروه SITI-B&T در انتظار نتایج مثبت در پایان سال است

انتظار می‌رود درآمد 2018 به لطف ثبت سفارش ثابت و تمرکز بالاترِ گردش مالی در نیمه دوم سال، بیش‌تر از سال پیش باشد.


siti bt logo
در نیمه نخست 2018 گروه Siti B&T درآمد 7/79 میلیون یوروئی را اعلام کرد که همراه با سفارشات اخذ شده از تاریخ 30 ژوئن و قابل پرداخت در 2018، رشد 7/5 درصدی را در طول همان دوره زمانی در 2017 بر جای می‌گذارد.
درآمد پیش از بهره، مالیات و استهلاک (EBITDA) پیش از موارد غیر قابل عودت، در طول نیمه نخست سال در 7/2 میلیون یورو (4/3 درصد از گردش مالی) در مقایسه با 4/3 میلیون یورو (7/3 درصد از گردش مالی) تا 30 ژوئن 2017 اساساً ثابت ماند.
این گروه مستقر در فورمیجینِه، از 2016 تا کنون در بازار AIM [بازار سرمایه گذاری جایگزین] فهرست بندی شده است و انتظار می‌رود تا سال 2018 را با درآمد بالاتر نسبت به سال پیش به پایان ببرد (203 میلیون یورو) و به موجب آن، رشد اساسی 30 درصدی را در 5 سال گذشته ادامه می‌دهد.
این عملکردِ قوی بیش‌تر از هر چیز به فعالیت‌های بین المللی سازی و توسعه محصولات جدید مانند خطوط صرفه جوئی کننده در انرژی و با آسیب زیست محیطی پائین و کوره‌های ®Titanium، فناوری‌های تزئین دیجیتالی از پروجِکتا اِنجینیرینگ (Projecta Engineering) و دستگاه‌های پرداختکاری آنکورا (Ancora) قابل استناد می‌باشد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید