اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

گروه SITI-B&T در انتظار نتایج مثبت در پایان سال است

انتظار می‌رود درآمد 2018 به لطف ثبت سفارش ثابت و تمرکز بالاترِ گردش مالی در نیمه دوم سال، بیش‌تر از سال پیش باشد.


siti bt logo
در نیمه نخست 2018 گروه Siti B&T درآمد 7/79 میلیون یوروئی را اعلام کرد که همراه با سفارشات اخذ شده از تاریخ 30 ژوئن و قابل پرداخت در 2018، رشد 7/5 درصدی را در طول همان دوره زمانی در 2017 بر جای می‌گذارد.
درآمد پیش از بهره، مالیات و استهلاک (EBITDA) پیش از موارد غیر قابل عودت، در طول نیمه نخست سال در 7/2 میلیون یورو (4/3 درصد از گردش مالی) در مقایسه با 4/3 میلیون یورو (7/3 درصد از گردش مالی) تا 30 ژوئن 2017 اساساً ثابت ماند.
این گروه مستقر در فورمیجینِه، از 2016 تا کنون در بازار AIM [بازار سرمایه گذاری جایگزین] فهرست بندی شده است و انتظار می‌رود تا سال 2018 را با درآمد بالاتر نسبت به سال پیش به پایان ببرد (203 میلیون یورو) و به موجب آن، رشد اساسی 30 درصدی را در 5 سال گذشته ادامه می‌دهد.
این عملکردِ قوی بیش‌تر از هر چیز به فعالیت‌های بین المللی سازی و توسعه محصولات جدید مانند خطوط صرفه جوئی کننده در انرژی و با آسیب زیست محیطی پائین و کوره‌های ®Titanium، فناوری‌های تزئین دیجیتالی از پروجِکتا اِنجینیرینگ (Projecta Engineering) و دستگاه‌های پرداختکاری آنکورا (Ancora) قابل استناد می‌باشد.

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

همکاری Edison Next و Iris Ceramica در ™H2 Factory

پروژه ساخت اولین کارخانه تولید اسلب‌های سرامیکی با استفاده از انرژی هیدروژن سبز، وارد مرحله دوم خود شده است.در ماه جولای سال جاری گروه Iris

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید