اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Sacmi کارخانه جدید کاشی Gural Seramik را راه‌اندازی می‌کند

این کارخانه جدید که توسط Sacmi عرضه شده و قادر به تولید 6 میلیون مترمربع کاشی‌های بزرگ کف و دیواره در سال است، ­به تازگی آغاز به کار کرده است.

اخیرا Gural Seramik که یکی از تولیدکنندگان پیشرو و با چندین دهه سابقه در حوزه ملزومات و ظروف بهداشتی در ترکیه است کارخانه جدیدی را برای تولید کاشی‌های پرسلانی لعابدار و کاشی‌های مونوپوروزا راه‌اندازی کرده است.

این خط جدید که در سایت تولیدی Kutahya و در منطقه‌ای به همین نام در آناتولی ترکیه نصب شده است دارای ظرفیت بیش از 6 میلیون متر مربع کاشی چینی لعابدار و کاشی مونوپوروزا است و سطح بالای اتوماسیون و استفاده از تکنولوژی‌های به روز باعث تمایز آن از نمونه‌های مشابه خود شده است.

Sacmi به عنوان شریک تکنولوژیکی پروژه، تجهیزات مورد نیاز برای تمام بخش‌های تولید از آماده‌سازی بدنه (به وسیله MMC138 مدولار و دو آسیاب ATM 90) تا خطوط مرتب سازی ظرفیت بالای Ekosort-Ekowrap را تامین کرده است.

در بخش شکل‌دهی از دو پرس PH8200 تولید شده توسط Sacmi برای آماده سازی کاشی­های کفی 60×60، 120×60 و 120×120 سانتی‌متری و از پرس PH 5000XXL برای تولید کاشی‌های دیواری استفاده شده است. این کارخانه برای تضمین کیفیت، کارایی و مصرف پایین به دو کوره FMA295 صد و پنجاه متری جدید در کنار خط تکمیل BMR تجهیز شده است.

از آنجا که ترکیه در سال‌های اخیر شاهد رشد مداوم و سرمایه‌گذاری قابل توجه تولیدکنندگان پیشروی محلی بوده است، راه‌اندازی این کارخانه یکی دیگر از دستاوردهای مهم Sacmi در بازار استراتژیک ترکیه به شمار می‌آید

sacmi gural2022 770

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید