اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Sacmi تمامی تجهیزات کارخانه الجزایری Bceram را تامین خواهد کرد

این شرکت الجزایری بر آن است تا با احداث یک کارخانه کامل برای تولید کاشی‌های بزرگ و با کیفیت، جایگاه داخلی و بین‌المللی خود را تقویت کند.

کارخانه جدید کاشی‌های فرمت بزرگ تاسیسات شرکت الجزایری Bceram در Guidijel استان Setif که به تازگی توسط Sacmi راه‌اندازی شده بود و هم‌اکنون کاملا اجرایی شده است. این کارخانه با مجهز بودن به آخرین نسل از فناوری‌ها برای تمامی مراحل تولید از آماده سازی بدنه تا پرس PH3800، خشک‌کن چند سطحی ECP، کوره و خطوط لعاب و همچنین راه‌کارهای کاملی برای مرتب‌سازی، بسته‌بندی و پالت‌سازی، ظرقیت تولید محصولات جدید این مجموعه را دو برابر می‌کند.

Bceram که یکی از پویاترین تولیدکنندگان کاشی و سرامیک در الجزایر است بر آن است تا با سرمایه‌گذاری اخیر، جایگاه خود در بازار داخلی را تقویت و سهم صادرات محصولات خود را افزایش دهد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید