اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Sacmi مدرن ترین خط اروپا را در Ceramika Paradyż نصب می کند

قلب این کارخانه جدید ماشین Continua+ PCR 3000 برای تولید کاشی و اسلب در اندازه‌ها و ضخامت های مختلف تا 3 سانتی متر با رگ‌های عمقی داخل بدنه است.

sacmi paradyzCeramika Paradyż، یک تولید کننده پیشرو لهستانی با سهم تقریباً یک چهارم از بازار داخلی، اخیراً خط تولید کاشی و اسلب سرامیک جدیدی را به عنوان بخشی از یک پروژه نوآورانه در فناوری با سرمایه گذاری مشترک اتحادیه اروپا راه اندازی کرده است.

Sacmi به‌عنوان شریک فناوری برای این سرمایه‌گذاری، دستگاه کامپکتور بسیار قدرتمند Continua+ PCR 3000 که قادر به تولید اسلب‌هایی با اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلف تا 3 سانتی‌متر با تطبیق‌پذیری فوق‌العاده است را عرضه کرده است. یکی از مهم ترین ویژگی های این ماشین توانایی آن در ایجاد رگه هایی در عمق بدنه کاشی است که به سازندگان اجازه می دهد تا پودرهای رنگی آماده شده در بخش‌های قبلی کامپکتور را با روش چاپ دیجیتالی خشک روی اسلب خام به طور کاملاً هماهنگ اعمال نماید.

Piotr Tokarski، رئیس Ceramika Paradyż توضیح داد: “به لطف این فناوری، ما اکنون پیشرفته ترین خط تولید را در اروپا داریم. این به ما امکان می‌دهد کاشی‌هایی را در اندازه‌های 60×60 سانتی‌متر تا 120×240 سانتی‌متر و حتی 180×360 سانتی‌متر و در ضخامت‌های 6 میلی‌متر تا 3 سانتی‌متر تولید کنیم و همچنین در برخی از سایزها چاپ های عمقی داخل بدنه را انجام دهیم”.

 به عبارت دیگر، این خط قادر است خانواده کاملی از محصولات را به صورت هماهنگ از طریق رویکرد چند سایزی تولید کند. پس از اضافه شدن هفت مجموعه جدید که با همکاری طراحان برجسته بین‌المللی ساخته شده است، تولید کننده لهستانی اکنون برنامه های بلند پروازانه ای برای گسترش بیشتر سبد محصولات خود دارد.

ارزش کل سرمایه گذاری بیش از 125 میلیون PLN (27.6 میلیون یورو) است که بیش از 50 میلیون PLN آن توسط صندوق توسعه منطقه ای اروپا به عنوان بخشی از برنامه عملیاتی توسعه هوشمند 2014-2020 تأمین شده است. اتحادیه اروپا: این پروژه بخشی از مسابقه “مسیر سریع” برای شرکت ها و کنسرسیوم های بزرگ است که توسط مرکز ملی تحقیق و توسعه سازماندهی شده است.

علاوه بر خط +Continua؛ Sacmi سایر ماشین‌های مورد نیاز کارخانه را نیز تامین ‌کرد، از جمله خشک‌ کن، کوره، سیستم‌های جابجایی و خطوط لعاب و سورت. یکی از این ها چاپ دیجیتال DHD1408 است که با تمام سیستم های نوآورانه لازم برای هماهنگی کامل با دکوراسیون داخلی در هنگام تولید محصولات با رگه های داخل بدنه کامل می شود. این کارخانه برای بخش های تکمیل و پولیش از خطوط Sacmi-BMR بهره برده است.

news 20220114 sacmi paradyz

مقالات مرتبط

عملکرد خوب شعبه ازمیر Tecno Diamant

تقاضای بالای بازار ترکیه برای محصولات مرتبط با برش، گونیا کردن و لپینگTecno Diamant پس از گذشت یک سال از افتتاح شعبه جدید در آوریل

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید