اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
راه اندازی دو دستگاه پرس Sacmi PH8200 در کارخانه جدید کاشی‌های سایز بزرگ RAK Ceramics در راس الخیمه

RAK Ceramics در حال سرمایه گذاری روی خط دوم اندازه‌های متوسط و بزرگ MC2 خود در راس الخیمه است.

قرار است تا پایان تابستان دو دستگاه پرس Sacmi PH8200 که توسط قالب‌های SacmiMold&Dies کامل شده اند، به عنوان بخشی از پروژه ارتقا کارخانه MC2 متعلق به RAK Ceramics به راس الخیمه (امارات متحده عربی) ارسال شوند. این پرس‌ها در خط جدیدی که برای تولید کاشی‌های پرسلان لعاب‌دار متوسط و بزرگ در اندازه‌های 60×60 تا 120×120 و زیر مجموعه‌های آن‌ها مانند 100×100 و 90×180 سانتی‌متر در نظر گرفته شده است، نصب خواهند شد.sacmi rak pressa ph8200 2022 small

قابلیت بالای اطمینان، کارایی، بهینه سازی مصرف نیرو و بالاترین سطوح دقت در فرایند و تکرارپذیری در تولیدات اندازه‌های بزرگ، از دلایل انتخاب این پرس‌های تناژ بالا توسط این گروه مستقر در امارات هستند.

کنترلگرهای دیجیتال پیشرفته PH8200 سطحی از کارایی را ارئه می‌دهند که به سادگی در پرس‌های معمولی تناژ بالا قابل دستیابی نیست. علاوه بر این اجکتور SPE الکترونیکی هماهنگ اختصاصی Sacmi با داشتن حداکثر کارایی و تکرارپذیری، امکان خروج بدون مشکل بزرگ‌ترین اسلب‌ها را هم فراهم آورده است.

این سرمایه­گذاری جدید، RAK Ceramics را قادر به تکمیل ظرفیت تولید سایزهای بزرگ خود می‌کند. کارخانه اخیر، دومین خط نصب شده برای تولید این نوع محصول در امارات است. نخستین خط +Continua چندین سال پیش در کارخانه اصلی این مجموعه نصب شد و از آن زمان تاکنون با موفقیت در حال کار است.

مقالات مرتبط

افتتاح شوروم جدید Sicer در Lebanon آمریکا

در روز افتتاحیه کارخانه جدید Sicer در Tennessee جدیدترین نوآوری‌های Sicer در حوزه تزئین سطوح سرامیکی به نمایش گذاشته خواهد شد.Sicer USA، که شعبه تولیدکننده

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید