اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

ارسال خاک کائولن بیشتر از آلمان به ایتالیا

Confindustria و BKRI در 23 ژوئن، یادداشت تفاهمی برای افزایش عرضه خاک رس از آلمان به صنعت سرامیک ایتالیا امضا کردند. 

بر اساس یادداشت تفاهمی که بین Confindustria Ceramica و BundesverbandKeramischeRohstoffe und Industrieminerale) BKRI انجمن تولیدکنندگان مواد خام مورد استفاده در صنایع سرامیک و مواد معدنی صنعتی آلمان) در تاریخ 23 ژوئن در مونیخ به امضا رسید، مقدار محموله‌های خاک رس ارسال شده از آلمان جهت استفاده در صنعت کاشی ایتالیا تا پایان ماه آگوست %10 و تا پایان ماه دسامبر %30 افزایش خواهد یافت.

در حقیقت وقفه‌ای که در ارسال مواد اولیه از اوکراین ایجاد شد، این دو انجمن را به تقویت رابطه شراکت دیرینه خود واداشت. از مدت‌ها پیش، سالانه حدود یک میلیون تن مواد خام که بخش عمدۀ آن را خاک کائولن تشکیل می­دهد، با استفاده از قطارهای اختصاصی به ایتالیا حمل می‌شود. نقش لجستیک در تضمین کارآمدی و تداوم ارسال محموله‌های موجود و همچنین ارسال‌های برنامه ریزی شده اضافی بسیار با اهمیت است.

بر اساس مفاد این یادداشت تفاهم، طرفین متعهد شده اند تا با همکاری DB Cargo مشکلات موجود در مسیر ریلی آلمان-ایتالیا را به سرعت و به شیوه رضایت بخشی حل کنند. Guido Faber رئیس BKRI و Mario Roncagila رئیس کمیته حمل‌و­نقل مواد خام Confindustria Ceramica، مدیران عامل دو انجمن Matthias Schlotmann و Armando Cafiero، نمایندگان بزرگ‌ترین شرکت‌های معدنی آلمان و DB Cargo و Enrico Agostini سرکنسول ایتالیا در مونیخ در این جلسه حضور داشتند.

firma accordo argille tedesche 0

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه جدید Sicer Group در هند

این تولیدکننده لعاب و رنگ ایتالیائی، با افتتاح شعبه جدید خود در Morbi، درصدد گسترش جهانی برند خود است.Sicer که یکی از تولیدکنندگان با سابقه

افتتاح انبار HOB CERTEC در ایالات متحده

این تولیدکننده رولرهای کوره‌های سرامیک، با افتتاح یک انبار جدید در Newport، Delware فروش و ارائه محصولات به مشتریان آمریکایی را با سهولت بیشتری پیگیری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید