اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Kryo سفارشات جدیدی می‌پذیرد

با آخرین تحویل در ماه ژانویه، تعداد خنک­ کننده­‌های فعال Smac در تاسیسات Cooperativa Ceramica d’Imola، به پانزده عدد رسید.

coop imola smac 1Smac برای فناوری نوآورانۀ خود Kryo که برای خنک کردن کاشی­‌های سرامیکی پیش از اعمال چاپ دیجیتال است، سفارشات جدیدی در ایتالیا دریافت کرده ­است. در یکی از آخرین نصب­‌های انجام شده در ماه ژانویه که برای گروه Cooperativa Ceramica d’Imola انجام شد، تعداد خنک­ کننده­‌های Kryo در این تاسیسات که سالانه بیش از 20 میلیون متر مربع کاشی و اسلب تولید می‌کند به 15 دستگاه رسید.

فناوری Kryo (به شماره ثبت اختراع اروپایی EP 2957846 صادره در 24/07/2019) مشکلات ناشی از دماهای بالا و مهم‌­تر از همه انتشار بخار در طول چاپ دیجیتال را حل می‌کند و امکان افزایش تولید و بهبود قابل توجه کیفیت محصول نهایی در محصولات ضخامت بالا را فراهم می‌آورد.

KRYO smac int

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید