اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Keramir با SACMI PH3800 بر سایزهای جدید متمرکز می‌شود

پرس جدید که به سامانه تعویض سریع قالب CRS مجهز است، شرکت مستقر در سنت پترزبورگ را قادر خواهد ساخت تا از لحاظ فناوری، گام بزرگی رو به جلو بردارد.

sacmi logo sfondo 1024px newKeramir که تولید کننده کاشی سرامیکی مستقر در سنت پترزبورگ است، به عنوان بخشی از برنامه ارتقای دستگاهی و با هدف توسعه مدل‌ها و سایزهای جدید کاشی، پرس جدید PH3800 از Sacmi را نصب و راه‌اندازی کرده است. این پرس شرکت روسی مذکور را قادر خواهد ساخت تا طیف خود را با معرفی سایزهایی تا mm 600×300 و mm 500×200 گسترش دهد و در نظر دارد تا از آن جهت ورود به بخش‌های جدید بازار استفاده نماید.

این پرس به سامانه CRS از Sacmi جهت تعویض سریع قالب با تثبیت‌ کننده‌های مغناطیسی دائمی و یک وسیله جابجا کننده و هم‌راستا کننده مجهز است که اجازه می‌دهد تا قالب توسط یک اپراتور منفرد و بدون نیاز به هیچ ابزار دیگری داخل شود و به موجب آن زمان‌ها و ابعاد را کاهش می‌دهد و منجر به افزایش ایمنی می‌شود.

به لطف همکاری عالی بین تیم Sacmi و کارکنان فنی Keramir، پرس در هماهنگی کامل با طرح‌بندیِ (لی‌آوت) دستگاهی موجود و بدون نیاز به کار ساختمانی در کارخانه نصب شد. پشتیبانی پس از فروش با حضور در بازار محلیِ Sacmi Moscow تضمین می‌شود.

sacmi PH3800 elenco

مقالات مرتبط

عملکرد خوب شعبه ازمیر Tecno Diamant

تقاضای بالای بازار ترکیه برای محصولات مرتبط با برش، گونیا کردن و لپینگTecno Diamant پس از گذشت یک سال از افتتاح شعبه جدید در آوریل

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید