اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

گروپو هالکان و سرمایه گذاری 35 میلیون یورویی

در دوره دو ساله 2020-2021 ، این گروه سرامیک اسپانیایی خط تولید جدیدی را نصب و یک مرکز لجستیک و دو نمایشگاه جدید را بنا می کند.

هالکان ، یکی از مهمترین گروه های صنعتی فعال در حوزه سرامیک در اسپانیاست که در فوریه گذشته اندکی قبل از شیوع بیماری همه گیر، پروژه های سرمایه گذاری در بازه دو ساله 2020-2021 را کلید زد. این سه پروژه برای رشد این گروه صنعتی، بسیار اهمیت داردو  در کل 35 میلیون یورو سرمایه گذاری را در بر میگیرد.

 خط تولید جدیدی با ظرفیت تولید 4 میلیون متر مربع در سال در مرکز این گروه در Alcora (Castellón) نصب می شود و دامنه محصول را گسترش می دهد تا انواع بیشتری از اندازه های محصولات پولیش شده را شامل شود. خط جدید ، خطوط تولید عملیاتی این گروه را به پانزده خط افزایش می دهد ، در حالی که پیش بینی می شود در سال 2022  خطوط تولید دیگری نیز اضافه شود.

پروژه دوم با هدف بهینه سازی خدمات بارگیری با ایجاد یک مرکز جدید 160،000 متر مربع در   Onda  که به فعالیت های ذخیره سازی و توزیع اختصاص داده شده است. این مناطق شامل محل های ذخیره شده تحت پوشش و آماده سازی محموله ها ، از جمله قابلیت برداشت مقادیر کم است.

سرانجام ، دو نمایشگاه جدید مدرن با مساحت 1400 متر مربع در محوطه Alcora ساخته می شود و جدیدترین طرح ها از برندهای Emotion و Halcón در معرض نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

Francois Brendel ، مدیر عامل شرکت Grupo Halcón ، خاطرنشان کرد که این سه پروژه “با افزایش کیفیت محصول و خدمات به مشتری ، گزاره ارزش گروه را در بازار تقویت می کنند”.

گروپو هالکان بیش از 600 نفر در چهار کارخانه استخدام می کند و درآمد تقریبی 150 میلیون یورو از فروش داخلی و صادرات به بیش از 100 کشور را رقم خواهد زد. از سال 2018 ، بازوی سرمایه گذاری خصوصی مستقر در آمریکا جمشید کی نژاد و بری سیادات مستقر در ایالات متحده سهامدار اکثریت گروه Falcon Private Holdings ، هستند.

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه جدید Sicer Group در هند

این تولیدکننده لعاب و رنگ ایتالیائی، با افتتاح شعبه جدید خود در Morbi، درصدد گسترش جهانی برند خود است.Sicer که یکی از تولیدکنندگان با سابقه

افتتاح انبار HOB CERTEC در ایالات متحده

این تولیدکننده رولرهای کوره‌های سرامیک، با افتتاح یک انبار جدید در Newport، Delware فروش و ارائه محصولات به مشتریان آمریکایی را با سهولت بیشتری پیگیری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید