اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

به‌کار گیری تکنولوژی Vibrotech Ink Refill توسط Delta

این تولیدکننده برزیلی قصد دارد در تاسیسات Rio Claro خود از سیستم خودکار جدید ذخیره، اختلاط و تغذیه جوهر چاپگرهای دیجیتال استفاده کند.

Delta Industria Ceramica که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کاشی چینی و سرامیک در برزیل است، از فناوری جدید Ink Refill تولید Vibrotech برای ذخیره، اختلاط و تغذیه جوهر در چاپگرهای دیجیتال کارخانه Rio Claro بهره خواهد برد.

این سیستم جدید قابلیت مدیریت هشت رنگ را دارد و پس از مخلوط و فیلتر کردن مداوم رنگ‌ها، آن‌ها به صورت کاملا خودکار و از طریق یک شیر تعبیه شده به همین منظور، به هشت چاپگر دیجیتال موجود در خط تولید منتقل می‌کند. در این سیستم امکان چرخش مجدد هر رنگ در یک مدار جداگانه وجود دارد.

سیستم مذکور هیچ محدودیتی از نظر تعداد رنگ و چاپگرهای متصل نداشته و امکان گسترش دارد.

تجهیزات فوق از یک سیستم کنترل خودکار سطح جوهر و همچنین سیستمی برای پر کردن مجدد ظروف 1300 لیتری با استفاده از پمپ‌های اتوماتیک نیز بهره می‌برد. اختصاص یک کد QR مجزا به هر توزیع کننده جوهر باعث می‌شود تا در صورت وجود هرگونه تفاوت بین کدها، عملکرد پمپ غیر فعال شده و از آلودگی رنگ‌ها جلوگیری شود. نصب و تست مکانیکی و الکتریکی این سیستم تا پایان سال جاری توسط Vibrotech انجام خواهد شد.

مقالات مرتبط

عملکرد خوب شعبه ازمیر Tecno Diamant

تقاضای بالای بازار ترکیه برای محصولات مرتبط با برش، گونیا کردن و لپینگTecno Diamant پس از گذشت یک سال از افتتاح شعبه جدید در آوریل

نگاه برزیل به آینده

صنعت کاشی و سرامیک برزیل در سال 2022 شرایط اقتصادی بسیار نزولی را پشت سر گذاشت و انتظار می‌رود که این روند در سال 2023

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید