اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

کسب مالکیت 100 درصدی System Ceramics توسط Coesia

در تاریخ 9 ژوئن، شرکت چند ملیتی مستقر در بولونیا مالکیت 40% باقی‌مانده از سهام System Ceramics را نیز به دست آورد.

coesia system elenco 1در ژانویه 2019، Coesia مالکیت 60% از سهام شرکت System Ceramics مستقر در Fiorano Modenese را به دست آورد. پس از آن در 9 ژوئن، این شرکت کسب مالکیت 40% باقی‌مانده از سهام را نیز نهایی نمود و Franco Stefani را به عنوان رییس تایید کرد.

این امر Coesia را قادر می‌سازد تا سرمایه‌گذاری خود را در بخش ماشین‌آلات سرامیکی نیز تثبیت کند. این بخش صنعتی است که System Ceramics از نظر نوآوری در فناوری در آن نقش کلیدی دارد و رهبر بین‌المللی در این بخش محسوب می‌شود. تکمیل این معامله امکان توسعه پروژه‌های تحقیق و توسعه (R&D) هم‌افزا و جدید و همچنین به کارگیری استراتژیک تخصص و مهارت را فراهم می‌کند.

Coesia که تنها سهامدار آن یک کارآفرین بولونیایی به نام Isabella Seragnol است، گروهی مستقر در بولونیا و متشکل از 21 شرکت می‌باشد که در زمینه راهکارهای صنعتی و بسته‌بندی فعالیت می‌کند. این گروه به صورت جهانی و در بین 35 کشور، 85 مرکز تولید در میان 138 واحد تجاری و با حدود 8000 کارمند مشغول فعالیت است. System Ceramics که مالک شرکت‌های Studio 1 و Tosilab نیز می‌باشد، در 21 کشور با 38 واحد تجاری و حدود 1200 کارمند فعالیت می‌کند.

مقالات مرتبط

عملکرد خوب شعبه ازمیر Tecno Diamant

تقاضای بالای بازار ترکیه برای محصولات مرتبط با برش، گونیا کردن و لپینگTecno Diamant پس از گذشت یک سال از افتتاح شعبه جدید در آوریل

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید