اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

راه‌اندازی خط آماده سازی بدنه Sacmi در Cipa Gres

Cipa Gres اقدام به راه اندازی کارخانه جدیدی برای تولید پودر خشک شده پاششی برای چینی‌های فشرده پرسی و تمام بدنه کرده است. این تولیدکننده کاشی در Casalgrande واقع شده است.

خط تولید جدید Cipa Gres این تولیدکننده ایتالیائی قدیمی تماما توسط Sacmi طراحی و ساخته شده است. گروه مستقر در Imola، علاوه بر فناوری‌های حساسی مانند آسیاب، خشک‌کن‌های پاششی و مخازن دوغاب، سایر تجهیزات کمکی از جمله تسمه نقاله را نیز تامین کرده است.

این سیستم امکان تولید ظروف چینی رنگی در بیش از 40 رنگ مختلف را دارد و آسیاب مدولار MMC138 با پیکربندی سه ماژوله باعث به حداقل رساندن مصرف و تضمین کیفیت و تکرار­پذیری تولید سریع محصولاتی با 40 رتگ مختلف می‌شود.

با راه‌اندازی خط جدید، CIPA به جای خریداری پودر خشک شده پاششی از بازار، آن را تولید می‌کند. تولید داخلی این ماده باعث افزایش انطباق‌پذیری و کنترل بیشتر فرآیند شده و ردپای زیست‌محیطی مرحله آماده‌سازی بدنه را نیز کاهش می‌دهد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید