اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت American Wonder Porcelain جهت توسعه کارخانه خود LB را انتخاب نمود

به دنبال نخستین خط تدارک دیده شده در سال 2016، جدیدترین موافقت نامه در بر گیرنده سامانه تغذیه آسیاب پیوسته، گسترش ناحیه انبارش پودر اسپری درایر شده و سامانه تغذیه برای چهار پرس جدید است.

برای گسترش کارخانه کاشی پرسلانی سایز بزرگ خود در لبنان (Lebanon)، ایالت تِنِسی، Wonder Porcelain Group یک بار دیگر فناوری LB را جهت واحد آماده سازی مواد اولیه انتخاب کرد. به این شرکت ایتالیائی که تأمین کننده دستگاه است، سفارش داده شد تا اندازه کارخانه تدارک دیده شده در سال 2016 را دو برابر کند که شامل سامانه تغذیه آسیاب پیوسته، گسترش ناحیه انبارش محصول اسپری درایر شده و سامانه تغذیه برای چهار پرس جدید می‌باشد.
American Wonder Porcelain به خاطر مزایای دیده شده در نخستین خط، شامل سطح بالای خودکار سازی، کیفیت برجسته مواد و راه حل‌های اختصاصی، دوباره LB را برگزید.
انتظار می‌رود که کارخانه جدید تا انتهای سال 2019 شروع به کار کند و در بر گیرنده سرویس‌های جدید LB برای مدیریت فرایند همگام با معیارهای Industry 4.0 نیز خواهد بود؛ یعنی نرم افزار Plus و Star app.

lb wonder

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه جدید Sicer Group در هند

این تولیدکننده لعاب و رنگ ایتالیائی، با افتتاح شعبه جدید خود در Morbi، درصدد گسترش جهانی برند خود است.Sicer که یکی از تولیدکنندگان با سابقه

افتتاح انبار HOB CERTEC در ایالات متحده

این تولیدکننده رولرهای کوره‌های سرامیک، با افتتاح یک انبار جدید در Newport، Delware فروش و ارائه محصولات به مشتریان آمریکایی را با سهولت بیشتری پیگیری

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید