اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

افزایش فروش Acimac در سه ماهۀ اول سال 2021

بهبود واضح افزایش فروش ماشین­‌آلات و تجهیزات سرامیکی: طبق داده­‌های مرکز تحقیقاتی Mecs-Acimac سه ماهۀ اول سال 2021 شاهد 33.3 درصدی مقدار فروش بود. این افزایش درهر دو حوزۀ صادرات (با افزایش 38%) و بازارداخلی ایتالیا (با افزایش 27.3%) ملموس بود.

همۀ تولیدکنندگان ماشین‌­آلات و تجهیزات سرامیکی ایتالیا که در این تحقیقات درنظر گرفته­ شده­‌اند نشانه­‌ های روشنی از بهبود و بازیابی وضعیت اقتصادی را نشان می­دهند. مقدار فروش در سه ماهۀ اول سال 2021 نسبت به مدت مشابه در سال 2020 و پس از کاهش گردش مالی در دو سال گذشته، 33.3% افزایش داشته‌­است.

 حوزۀ صادرات خصوصا صادرات به کشورهای اسپانیا و چین با 37.9% افزایش شاهد بیشترین مقدار افزایش سود و مقدار رشد در بازار داخلی برابر با 27.3% بود.

شرکت­‌های مورد بررسی در این تحقیقات به روند رشد تدریجی خود در ادامۀ اولین نشانه­‌های بهبود مشاهده‌ شده در Q4 2020 ادامه می­‌دهند. تقریبا 79% از پاسخ‌­دهندگان در سه ماهۀ دوم سال 2021 انتظار رشد بیشتر در فروش داخلی و همین درصد هم انتظار افزایش پیش­بینی در صادرات را دارند.

انتظار می­رود که این بهبود در وضعیت فروش در هر دو حوزۀ  فروش ماشین‌­آلات و همچنین خدمات پس از فروش و قطعات یدکی ادامه داشته باشد. دفتر فروش شرکت­‌های تولید­کننده به­‌طور میانگین برای چهار ماهۀ آینده فروش بعدی محصولات را تضمین می‌­کند.

Paolo Mongardi مدیر Acimac می­گوید: با اینکه بسیار زود است بگوییم اقتصاد به حالت اول خود برگشته اما به نظر می‌­رسد که شاهد اولین نشانه‌­های این بهبود در سه ماهۀ اول امسال بوده ­ایم. ما محتاطانه در انتظار شروع از­سرگیری سرمایه­‌گذاری مشتریان داخلی و بین‌­المللی در حوزۀ فناوری هستیم تا به این طریق بتوانند از بهبود در حال وقوع در بخش ساخت‌­و­ساز استفاده کنند.

mongardi int

مقالات مرتبط

خریداری سهام ABK توسط Cleaon Capital

Cleon با سرمایه‌گذاری 45 میلیون یورویی، منابع مالی لازم برای رشد گروه ABK را فراهم می‌آورد و در کنار شرکای موسس می‌ایستد. بخش اعظم این

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید