اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

سرمایه‌گذاری و رشد بین‌المللی Novaref در سال 2023

عملکرد خوب این مجموعه در آمریکای شمالی و جنوبی باعث شد تا سال جاری با نتایج مثبت برای Novaref به پایان برسد. فرآیند تکمیل افزایش ظرفیت این مجموعه نیز به پایان رسیده است.

Novaref که یکی از تولیدکنندگان ایتالیایی پیشرو در تولید رولر­های نسوز است، با انجام سرمایه‌گذاری عمده در بخش تولید، داشتن سبد محصولات دائما در حال تحول و پیشرفت قابل توجه در بازارهای بین‌المللی خصوصا قاره آمریکا، سال 2023 را با نتایج عالی پشت سر گذاشت.

وجود مجموعه‌ای از رولر­های بهینه و کارآمد به همراه پشتیبانی فنی باکیفیت منجر به ثبت سفارش از تولیدکنندگان بزرگ کاشی در آمریکای جنوبی و در نتیجه فروش ویژه Novaref در این منطقه شد. اختصاصا رولر Nova HD که در خطوط تولید متعددی نصب شده است، یکی از بهترین رولر­هایی است که نیازهای بازار را کاملا برطرف می‌کند و دوام و مقاومت شیمیایی بسیار خوبی دارد.

این مجموعه انبار توزیع جدید خود را در اواخر تابستان افتتاح کرد تا از تحویل کارآمد و سریع به مشتریان خود در منطقه آمریکای مرکزی و شمالی اطمینان کسب کند.

سرمایه‌گذاری‌های زیرساختی سال جاری این مجموعه از جمله بازسازی یک کوره در تاسیسات تولیدی Colognola ai Colli در استان Verona برای افزایش ظرفیت تولید و گسترش بخش تولید، زمان تحویل محصولات را به طور چشمگیری کاهش داد.

Novaref چشم انتظار چالش‌های سال 2024 برای صنعت سرامیک و در حال برنامه‌ریزی جهت سرمایه‌گذاری‌های جدید در بخش تولید است تا بتواند طیف وسیعی از رولر­های کارآمدتر و پیشرفته‌تر را به بازار ارائه کند.

مقالات مرتبط

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در این رویداد پنج سالن به طور اختصاصی به محصولات سرامیک

آماده سازی برای Tecna 2024

تاکنون و در حالی که 8 ماه تا برگزاری این نمایشگاه در 24 تا 27 سپتامبر در Remini باقی‌مانده است، 200 غرفه دار حضور خود

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در