اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Index و Big 5 دبی به سال 2021 موکول شدند

این دو نمایش را که dmg events سازمان‌دهی می‌کند، به ترتیب از 31 مه تا 2 ژوئن و از 12 تا 15 سپتامبر 2021 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار خواهند شد.

Index و  Big 5 که مهم‌ترین نمایشگاه‌های تجاری در خاورمیانه هستند و به ترتیب به طراحی داخلی و ساخت و ساز اختصاص دارند، تا یک سال به تعویق افتاده‌اند.

برگزارکنندگان یعنی dmg events از لغو این دو نمایش برنامه‌ریزی شده در امسال خبر داده‌اند (Index قرار بود در سپتامبر و The Big 5 در نوامبر برگزار شود). حالا این رویدادها در سال 2021 و دوباره در مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار خواهند شد.

Index (به همراه رویدادهای Workspace، The Leisure Show و The Hotel Show که در همان مکان واقع هستند) از 31 مه تا 2 ژوئن برگزار خواهد شد تا از یک محیط امن و یک رویداد واقعاً بین‌المللی اطمینان حاصل شود؛ شرایطی که امسال به خاطر محدودیت‌های مسافرتی غیرممکن هستند.

 Big 5 از 12 تا 15 سپتامبر 2021 به همراه رویدادهای ماهواره‌ای ویژه The Big 5 Heavy، Middle East Concrete، HVAC R Expo، Middle East Stone، Big 5 Solar و Urban Design & Landscape Expo برگزار خواهد شد.

با جابجایی نمایشگاه جهانی 2020 دبی به اکتبر 2021، برگزاری بعدیِ  Big 5 تلاش‌های بهبود بخش ساخت و ساز را در دوره پس از COVID-19 تقویت خواهد کرد و در زمانی پیش خواهد آمد که طی آن انتظار می‌رود دبی وارد مرحله جدیدی از رشد هیجان‌انگیز شود. در اوایل سال 2021،  Big 5 از یک جشنواره دیجیتالی جدید از ساخت و ساز در ماه نوامبر رونمایی خواهد کرد؛ مجموعه‌ای از رویدادها و ابتکارات دیجیتالی با هدف متصل کردن و توانمندسازیِ بازیگران ساختمانی در سراسر جهان می باشد.

BIG FIVE int

مقالات مرتبط

“مسیر 40” در نمایشگاه Cersaie

نمایشگاه Cersaie به مناسبت چهلمین دوره برگزاری (بولونیا، از 3 تا 7 مهر ماه) مسیر چهل ساله پیشرفت و تکامل خود را در مسیری جذاب

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید