اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

جوایز Alfa de Oro برای نوآورانه‌ترین پروژه‌های ارائه ‌شده در Cevisama

برندگان امسال، کُلُروندا (Coloronda)، آرژِنتا (Argenta)، اِفی - کِرِتاپرینت (Efi-Cretaprint) و پروژه مشترک انجام ‌شده توسط نئوس اَدِتیوز (Neos Additives)، آزولیبِر (Azuliber) و بِستایل (Bestile) بودند

کُلُروندا، آرژِنتا، اِفی – کِرِتاپرینت و پروژه مشترک انجام ‌شده توسط نئوس اَدِتیوز، آزولیبِر و بِستایل جوایز Alfa de Oro 2020 را به دست آورده‌اند؛ جوایز معتبری که هر ساله توسط انجمن سرامیک و شیشه اسپانیا (SECV) در Cevisama به پروژه‌های برجسته از لحاظ نوآوری اهدا می‌شوند.

نئوس اَدِتیوز، آزولیبر و بستایل جایزه هیئت داوران را برای پروژه KLUSSS، یک کامپوزیت سرامیک ـ پلیمری با ویژگی‌های پیشرفته جذب صدا که قادر به کاهش میزان سر و صدا تا 96% در مقایسه با سرامیک‌های سنتی است، به دست آوردند و بدین ترتیب کفپوش‌های سرامیکی را با همان سطح راحتی آکوستیکی همانند فرش و قالیچه ایجاد می‌کنند.

از آرژِنتا به دلیل توسعه سامانه‌ای با خواص آنتی‌استاتیک برای تولید کفپوش‌های سرامیکی با رسانایی الکتریکی بالا تجلیل شد.

در بخش لعاب و رنگ، جایزه Alfa de Oro برای پروژه CeramiTherm به کلروندا تعلق یافت؛ این نخستین لعاب سرامیکی با خواص حرارتی است که قادر است تا حس گرمای معمول چوب طبیعی را به اِستون‌وِر پرسلانی بدهد.

در پایان، در بخش ماشین‌آلات، Efi-Cretaprint برای توسعه فناوری ترکیبی تزریق جوهر دیجیتال که قادر به استفاده همزمان از جوهرهای پایه حلال و پایه آبی است، جایزه Alfa de Oro را به دست آورد.

مقالات مرتبط

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در این رویداد پنج سالن به طور اختصاصی به محصولات سرامیک

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید