اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Acimac آماده است تا به هند و برزیل پرواز کند

نخستین حضور نمایشگاهی سال جدید ماشین آلات سرامیک صادراتی ایتالیا در این دو منطقه استراتژیک سازمان‌دهی شده است.

Acimac در حال آماده شدن برای حضور در دو نمایشگاه بین‌المللی در ماه مارس است. در ابتدا در هجدهمین نمایشگاه سالیانه سرامیک آسیا در هند که از 6 تا 8 مارس در مرکز نمایشگاهی Gandhinagar هند برگزار می‌شود شرکت خواهد کرد (Indian Ceramic Asia). مثل همیشه حضور گروه ایتالیایی توسط Acimac و با همکاری آژانس تجاری ایتالیا ITA سازماندهی شده است و شرکت‌های زیر در این رویداد حضور خواهند داشت: Appel, BMR, Cimes, Essepienne, Gruppo TecnoFerrari, Inter Ser, Keran, LB Technology, Metco, Minerali Industriali Engineering, Officina Bocedi, Officine Smac, Sacmi, Surfaces Group, System Ceramics و  Tecnocer Italia.

این نمایشگاه یکی از رویدادهای استراتژیک آسیای جنوب شرقی (دومین بازار بزرگ صادراتی ماشین‌­آلات سرامیک ایتالیا) است و در سال 2022 بیش از 260 میلیون یورو از صادرات فناوری ایتالیا (معادل %15.3 از کل صادرات این صنعت) به این منطقه بوده است. هند به عنوان دومین تولیدکننده کاشی و سرامیک در جهان با بیش از 2.3 میلیارد متر مربع در سال، یکی از بزرگترین بازارهای این منطقه است.

Acimac پس از یک استراحت کوتاه، در Expo Revestir شرکت خواهد کرد. این رویداد که بزرگترین نمایشگاه سطوح و تکمیل در آمریکای لاتین است پس از برگزاری موفقیت‌آمیز سال گذشته، امسال نیز از 19 تا 22 مارس در سائوپائولو برگزار خواهد شد. در مجموع 17 شرکت ایتالیایی با سازمان­دهی Acimac در بیش از 400 متر مربع فضای نمایشگاهی حضور خواهند داشت. این شرکت‌ها عبارتند از: Air Power Group, Appel, BMR, Certech Group, Cimes, Gruppo TecnoFerrari, ICF&Welko, Inter Ser, LB Technology, Mectiles Italia, Metco, Officine Smac, Pemo Pumps – Perissinotto, Sacmi, Stylgraph, Surfaces Group  وSystem Ceramics.

این نمایشگاه یکی دیگر از رویدادهای مهم در یک منطقه کلیدی است: آمریکای لاتین به عنوان چهارمین بازار صادراتی بزرگ صنایع ماشین‌آلات ایتالیائی، در سال 2022، 220 میلیون یورو از فروش تولیدکنندگان ایتالیایی را به خود اختصاص داد که %12.9 از کل صادرات این صنعت را تشکیل می‌دهد. به‌علاوه کشور برزیل که با تولید سالیانه بیش از 700 میلیون مترمربع، سومین کشور تولیدکننده کاشی در جهان است نیز در این منطقه واقع شده است.

مقالات مرتبط

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در این رویداد پنج سالن به طور اختصاصی به محصولات سرامیک

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید